Війна РФ проти України

ВМС України оголосили набір бажаючих служити на тральщиках типу Sandown

У Військово-Морських Силах України розпочався відбір кандидатів з-поміж діючих військовослужбовців та військовозобов’язаних для проходження служби за контрактом на посадах матросів та старшин в екіпажах протимінних кораблів типу Sandown, які Україна купує зі складу Королівського ВМФ Великої Британії.

Вимоги до кандидатів

Перевага надається кандидатам віком до 40 років зі знанням англійської мови, але рішення ухвалюються індивідуально, залежно від рівня підготовки. Також після формування екіпажів передбачено курс мовної підготовки та направлення на навчання до Великої Британії.

ВМС України оголосили набір бажаючих служити на тральщиках типу Sandown

За детальною інформацією звертайтеся до Вербувального центру ВМС ЗС України за номерами: (097) 041-17-55; (095) 430-07-96; (068) 071-40-92, або в месенджері через сторінку Вербувального центру у фейсбуці.

Нагадаємо, що цього літа в Одесі на борту британського есмінця «Дефендер» Україна та Велика Британія підписали Меморандум про співпрацю у військово-морській сфері. Йшлося, про побудову ракетних катерів, передачу тральників та будівництво нових баз для ВМС України. Вже наприкінці 2022 року Україна має отримати два британські протимінні кораблі класу Sandown — «Ремзі» (Ramsey) та «Блайт» (Blyth), після їх ревізії, ремонту, модернізації, додаткового оснащення та підготовки особового складу ВМС України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України