Авторські статтіНовини з Австрії

Власниця собаки у Відні покусала поліцейського при виконанні

52-річна австрійка вигулювала днем свого вихованця на Віваріумштрассе. А оскільки собака була без поводка, то поліцейські попросили її пред’явити документи. Жінка відмовилася це зробити і більш того — вдарила офіцера і покусала поліцейську, коли та обшукувала її. Слава богу на офіцерові були рукавички і вона не постраждала. 52-річна мешканка Відня була заарештована.

У неділю відбулося ще два напади на співробітників поліції. Незабаром після опівночі поліція була викликана на галасливу вечірку на Кампштрассе в Брігіттенау. Там четверо туристів — 27-річний чоловік і три жінки у віці 28, 29 та 55 років — щось святкували в квартирі. В ході встановлення осіб, вони напали на поліцію і нанесли удари з допомогою рук і ніг», — заявив представник поліції Патрік Майерхофер. Туристи малі в крові від 1,22 до 2,78 промілле.

А близько 22:30 23-річний гамбийец в поліцейському ізоляторі вдарив співробітника поліції по обличчю, якому довелося залишити службу для отримання медичної допомоги. Його колега отримав садна.

За матеріалами: orf.at
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України