Владика Володимир (Груца) відвідав третю благодійну літню школу англійської мови в Заздрості

18 липня 2017 року владика Володимир (Груца), Єпископ-помічник Львівський УГКЦ, відвідав третю благодійну літню школу англійської мови в Заздрості. Кир Володимира урочисто вітали семінаристи Київської Трьохсвятительської вищої духовної семінарії. Відтак, разом з учасниками школи єпископ молився вервицю англійською мовою та уділив архиєрейське благословення усім присутнім.

Звертаючись до учасників школи, владика Володимир зазначив: «Ви перебуваєте в місці, де прийшов на світ патріарх Йосиф (Сліпий). Віра і наука були для нього основами життя. Старайтеся, щоб і для вас вони стали фундаментом. Їдучи до вас, пригадались мені слова: “Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина”. Тут ви маєте неповторну нагоду поглибити знання з англійської мови. Бажаю вам, отже, щоби ви не лише говорили нею, але й думали, мріяли, а навіть мовчали». У ході візиту він зустрівся з директором школи Іриною Іванкович та оглянув нову музейну експозицію, присвячену життєвому шляху патріарха Йосифа.

Нагадаємо, що проект відбувається під патронатом Релігійного товариства українців-католиків «Свята Софія» (США). Навчання ведуть викладачі зі США, Бельгії та Австрії. Школа триватиме до 5 серпня.

Прес-служба Релігійного товариства «Свята Софія» (США)

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh