Духовне

Владика Володимир Груца до медиків: «Матір’ю медицини є хвора людина»

Про це сказав владика Володимир, єпископ-помічник Львівської архиєпархії, під час вітального слова до медиків з нагоди другого MEDCONGRESS, який відбувався у понеділок, 18 жовтня, у приміщенні Банк Готелю.

У вітальному слові архиєрей поділився досвідом особистого пошуку відповіді на питання про те, хто є матір’ю медицини. Єпископ розповів, що відповідь віднайшов у клініці Інсбрука, де професор урології сказав, що матір’ю медицини є хвора людина.

Про це можна дискутувати, – зазначає він, – але хвора людина народила медицину.

«А медицина зобов’язана своїй матері послужити і її пошанувати. Усі наші зусилля, навіть цей конгрес, має за мету і перед очима матір медицини – хвору людину. Будуть широкі дискусії, на яких піднімуться різні тематики, але для служіння людині, хворій людині, яка є матір’ю медицини», – підкреслив єпископ-помічник Львівської архиєпархії.

І побажав: «Нехай наше зібрання, нашу спільноту благословить Господь, дарує нам мудрість, щоб ніколи не мати алергії на мудрість».

«Стояти на службі охорони життя людини – це щоденне завдання медичного працівника! А для медичного управлінця це завдання множиться на два, оскільки його відповідальністю є, враховуючи розвиток системи охорони здоров‘я України, приймати рішення для забезпечення функціонування цієї служби», – переконані організатори.

Додамо, що MEDCONGRESS – це дискусійна платформа: лідерство, право, медицина. Її мета: Майданчик для діалогу медичних керівників незалежно від форм власності медустанови; Напрацювання точок дотику для співіснування двох систем фінансування галузі у ринкових відносинах; Визначення терміна «ЯКІСНА МЕДИЧНА ПОСЛУГА ДЛЯ ЗДОРОВ‘Я НАЦІЇ»; Правовий захист лікаря; Правові особливості організації медичної установи незалежно від форм власності; Розуміння лідерства в медицині.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України