Владика Василій посвятив відділення екстреної медичної допомоги

18 червня 2018 року відбулося відкриття відділення екстреної медичної допомоги Коломийської центральної районної лікарні та кабінету з ангіографічним обладнанням.

Здоров’я — найважливіша цінність для кожної людини, адже здоровому все по плечу, і лише захворівши, ми починаємо цінувати добре самопочуття, відсутність болю і енергійність. Кожен день і кожна зустріч з пацієнтом несе у собі тривогу і відповідальність за життя людини. Робота лікаря екстреної медичної допомоги постійно пов’язана з обстеженням і лікуванням великого числа хворих. Завдяки професійній майстерності і наявності відповідних діагностичних приладів у людини з’являється надія на одужання. А вдало розташоване відділення невідкладної допомоги дасть можливість скоротити шлях від обстеження до лікарняного ліжка.

З вітальним словом виступили депутати Верховної Ради України Андрій Іванчук та Юрій Тимошенко, перший заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марія Савка, перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук, Коломийський міський голова Ігор Слюзар, директор Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації Микола Стовбан, депутати обласної ради, правлячий Архиєрей Коломийської єпархії УГКЦ кир Василій Івасюк, керуючий Коломийською Єпархією УПЦ КП, єпископ Коломийський і Косівський Юліан Гатала. Основний наголос в промовах робився на співфінансуванні з різних бюджетів задля втілення даного проекту в життя. Було наголошено на тому, що за останні роки медицина Коломийщини вийшла на новий якісний рівень. Голова районної державної адміністрації Любомир Глушков проінформував присутніх про плани покращення матеріально-технічної бази медичної галузі, наголосив, що на даний момент втілено багато системних змін, проте зупинятися не варто, в планах є завершення ремонтних робіт на першому поверсі та можливість створення бальнеологічного відділення.

Після перетину символічної стрічки, духовенство було запрошено увійти у цей храм здоров’я, освятити його та благословити тих, хто буде тут працювати і лікуватися. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №473-р Коломийська ЦРЛ є центром госпітального округу, змінюється її структура та планується відкриття нових відділень. Так у 2017 році розпочато проведення загально-будівельних робіт по облаштуванні відділення екстреної медичної допомоги Коломийської центральної районної лікарні. Загальна кошторисна вартість робіт з ремонту частини приміщень Коломийської ЦРЛ під відділення екстреної медичної допомоги складає 2,8 млн. грн. Виконано загально-будівельні роботи в кабінетах: санпропускному, реанімаційному, палатах для хворих, операційній, травмпункті, гіпсовочній та службових кабінетах. Крім того, виконано загально-будівельні роботи щодо капітального ремонту частини приміщення Коломийської центральної районної лікарні під розміщення ангіографічного обладнання. Загальна вартість робіт становить 1,8 млн. грн.

Ангіограф –  на сьогодні є найсучаснішим обладнанням експертного класу, яке діє за типом рентгена і застосовується в кардіології для виявлення і лікування захворювань серцево-судинної системи людини. Запрацює ангіограф уже сьогодні, що дозволить підвищити своєчасність та якість надання медичних послуг пацієнтам із серцево-судинними хворобами.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh