Життя

Що всі знаки Зодіаку зобов’язані знати про відносини?

Це головний урок!

Овен: компроміс – ключ до здорового зв’язку

Це головний урок, який повинен вивчити кожен Овен. Овен — один з найбільш упертих знаків Зодіаку. Він йде напролом до поставленої мети і плює на писані і неписані правила. Але, коли він вступає у відносини, ця рису може представляти для його партнера серйозну проблему, оскільки Овен не бажає приймати жодної думки, крім власної. Йому варто розрізняти силу волі і впертість, якщо він хоче побудувати тривалі серйозні стосунки. Іноді потрібно вміти йти на компроміс!

Лев: ви не завжди можете контролювати ситуацію

Лев любити нести відповідальність. Він — природжений лідер і не дозволить нікому відібрати у нього цей титул! На щастя, багато людей люблять, коли ними керують, однак тиранії не місце у відносинах. Іноді вам потрібно розслабитися і віддати кермо правління вашому партнерові. Так, спочатку вам буде незвично, але іноді це просто необхідно. Якщо ви будете постійно брати на себе відповідальність – рівності у стосунках вам не бачити.

Стрілець: рано чи пізно, вам доведеться взяти на себе зобов’язання

Так, у вас може бути алергія на зобов’язання, але в відносинах вони необхідні! При цьому вам не потрібно відразу ж брати на себе всю відповідальність. Погуляйте вдосталь, якщо вам цього хочеться, зустрічайтеся з новими людьми. Все залежить від вас. Однак пам ятайте: у якийсь момент вашого життя вам доведеться прийняти рішення відкритися партнера, якщо він багато означати для вас. Ви не можете постійно бути самотніми!

Тілець: не бійтеся бути уразливими

Телець – завжди стоїть на варті власного серця. Так, це опис може ставитися до всіх знаків землі, але ідеально підходить для Тельця. Ви не бажаєте нікому давати можливість заподіяти вам біль. Ви боїтеся, що як тільки відкриєтеся комусь і розповісте самі глибокі та темні секрети, ви дасте йому привід вразити вас. Це неправильна тактика. Вам може знадобитися багато часу, щоб зрозуміти свої почуття до партнера та відчути себе у повній безпеці, але, як тільки ви це зробите, ви зможете відчути себе комфортно і щасливо.

Діва: у світі немає ідеальних людей – і це нормально

Ві дуже критичні, висуваєте високі вимоги до себе і до інших, і вважаєте, що в цьому немає нічого поганого. Але справа в тому, що іноді ви дотримуєтеся нереалістичних стандартів, концентруєтеся на негативі і ігноруєте всі позитивні якості людей. Так не може довго тривати — рано чи пізно вам доведеться розслабитися і дозволити людям бути самими собою. Ніхто не хоче жити, відчуваючи, що його розглядають під мікроскопом. Вам потрібно зрозуміти, що жодна людина не ідеальний, і вам доведеться вирішити, які ваді ви можете і не можете в ньому взяти.

Козеріг: зробіть більше часу для того, кого ви любите

Ваша трудова етика і бізнес-підходи надихають і спонукають до дії, тому не варто відкидати кар’єру в хвіст життєвих пріоритетів. У будь-якому випадку ви проігноруєте цей рада. Однак зрозумійте, що ви мало приділяєте годині своєму партнерові. У довгостроковій перспективи це може завдати шкоди відносинам. У вас настільки напружений графік, що ви забуваєте провести час з коханою.

Близнюки: ніщо не може компенсувати недолік відданості

Вам не вистачає почуття вірності. Вам важко переконати собі бути разом з одним хлопцем, куди більш привабливо тримати запасним варіантом іншого партнера, якщо нічого не вигорить з першим. Не варто опускатися до рівня бабіїв — ви краще цього, і знаєте це! Єдине, що вам потрібно знаті – вірність нічим не заміниш, і вам доведеться прийняти це, якщо ви хочете вступити у серйозні стосунки.

Ваги: душа – важливіше зовнішнього вигляду

Ваги піклуються про приємної зовнішності більше, ніж будь-який інший знак. Це означає, що вони доглядають за собою – підбирають правильний макіяж, одяг, регулярно роблять манікюр, і хочуть бачити поруч такої ж привабливого партнера, як і вони. Однак це часто може приводити їх до незадовільних відносин. Порада: вам потрібно навчитися бачити, що ховається за красивою зовнішністю.

Водолій: щоб знайте свого Єдиного, вам варто переглянути свої стандарти

Наявність високих стандартів – непогана рису, але через них ви будете часто розчаровуватися в партнерах. Вас, як правило, турбують дурні речі — ви можете захотіти зустрічатися лише з партнером, який бачив всі ваші улюблені фільми або слухає ту ж музику, що і ви. Звичайно, завжди важливо мати спільні інтереси з вашим обранцем. Але є но більш важливі речі, про які потрібно потурбуватися – наприклад, хоче він того ж від життя, що й ви? Чи поважає він вас і підтримує ваші прагнення? Терплячий і добрий? Ці стандарти набагато важливіше спільних захоплень.

Рак: не відчувайте себе погано, коли прагнете постояти за себе

Ви дуже добрі і співчутливі, і вам складно «розгойдувати човен». Ви не хочете йти на конфлікт, тому іноді, коли ви із-за чого-то засмучені, ви просто дозволяєте цьому трапиться і пускаєте справу на самоплив, щоб уникнути сварок. Тим не менше, якщо ви хочете щасливих стосунків, вам потрібно буде зрозуміти, як постояти за себе. Ви не можете закопувати емоції щоразу, коли сумуйте або гнівайтесь на те, що робить ваш партнер. Вам потрібно навчитися бути чесними і жити в гармонії з цими емоціями.

Скорпіон: вчіться бути перебірливими у своїх битвах

Ви – природжений боєць, але якщо ви хочете щасливих стосунків, вам потрібно навчитися бути виборчим в своїх битвах! Ви можете сваритися з партнером з-за кожної дрібниці, не бажаючи поступатися йому. Ви прагнете перемогти і довести свою точку зору, незважаючи ні на що! Знайдіть золоту середину, інакше ваші стосунки можуть страждати.

Риби: відносини не схожі на фільми

Ви — безнадійний романтик і ваша головна мета – знайте роман, схожий на фільм. Ви хочете того, що багато люди можуть відчути лише один або два рази в житті, і ви ставитеся до цього дуже серйозно. Ви неодмінно знайдете собі чудового партнера, але не чекайте, що ваші стосунки будуть схожі на романтичний фільм. В іншому випадку ви будете неминуче розчаровані у кожному хлопця, з яким зустрічаєтеся.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України