Владика Йосиф Мілян з душпастирським візитом відвідає Вінниччину

12-14 травня 2017 року відбудеться душпастирський візит владики Йосифа Міляна, Єпископа-помічника та Протосинкела Київської Архиєпархії УГКЦ, до Вінниччини.

В рамках візиту єпископ візьме участь в урочистостях, приурочених відзначенню 125-річчя з дня народження Патріарха Української Греко-Католицької Церкви Йосифа Сліпого на Вінниччині. Зокрема, відкриє науковий симпозіум та виставку “Бути собою”, організовані спільним зусиллям Київської Архиєпархії УГКЦ, Інститутом Історії Церкви УКУ та Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм.

В рамках візиту планується зустріч Протосинкела Київської Архиєпархії УГКЦ владики Йосифа Міляна та Протопресвітера Вінницького протоієрея Миколи Дуркальця з міським головою Вінниці Сергієм Моргуновим та Головою Вінницької обласної адміністрації Валерієм Коровієм, на якій обговорять актуальний стан та виклики УГКЦ у Вінниці та на Вінниччині.

Також єпископ зустрінеться з парафіянами УГКЦ у Вінниці та Щітках, а в Лозуватій, Липовецького району, та Бершаді освятить наріжний камінь для будівництва храмів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh