Фахівці Microsoft врятували Windows від небезпечної RCE-вразливості

Фахівці американської компанії Microsoft врятували ОС Windows від вкрай небезпечної RCE-вразливості. Особливу тривогу викликало те, що ця загроза була актуальна і для “чистих” операційних систем, на які не було встановлено додаткову. Загрозі піддавалися всі збірки Windows представлене на ринку.

Першими цю уразливість виявили співробітники Google Project Zero Наталі Сільванович і Тевис Орманді, які і повідомили про це в Microsoft, давши їм час на ліквідацію проблеми (зазвичай Project Zero знаходить проблему, повідомляє про неї розробнику, а через 90 днів викладає інформацію про неї у відкритий доступ).

Співробітники світового лідера в області комп’ютерного забезпечення серйозно поставилися до даної проблеми і на протязі трьох днів ліквідували загрозу, випустивши необхідний патч. При цьому вони не стали чекати планового виходу оновлень, а випустили його окремо.

Уразливість отримала номер CVE-2017-0290. Вона була небезпечна тим, що взаємодіяла з самим антивірусом і не розпізнається ним. Комп’ютер користувача міг бути заражений і підданий небезпеці без безпосередньої участі користувача – зловмисникам достатня було надіслати рекламу або лист, в тілі якого був баг.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh