Владика Діонісій здійснив душпастирський візит до українських громад до Італії

У Квітну неділю владика Діонісій, апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії, на запрошення капелана о.Михайла Соляника здійснив душпастирський візит до двох громад у регіоні Лаціо, в провінції Фрозіноне (90 км. на південь від центру Риму).

О 13-ій годині владика Діонісій відвідав громаду у містечку Чекано, де українська громада збирається щонеділі у старовинному храмі святого Севастіяна. Заснував її ще покійний о.Василь Поточняк, а згодом її обслуговували ієромонахи Онуфрій і Лука, Студитського Уставу, о.Петро Немиш, о.Михайло Соляник. Засновниками спільноти були пані Анна Щедрик, Леся Стиранка, Марта Дудаш та Марія Дидик.

Опісля владика Діонісій очолив Архієрейську Літургію у храмі Пресвятої Родини у місті Фрозіноне, де душпастирське служіння розпочинав о. Михайло, і громада поступово збільшується.

Після читання Євангелія владика ділився роздумами над змістом Квітної Неділі, наводячи слова Папи Франциска, що в цьому святі «перетинаються історії радості та страждання, помилок та успіху, які є частиною щоденного життя християнина, коли чітко видно, що радість, викликана Ісусом, для декого була причиною збентеження і роздратування», і зрештою завершилося засудом Ісуса на розп?яття. Проте приходить День воскресіння, перемоги Ісуса над смертю, в якій беруть участь ті, що увірили і охрестились в ім?я Ісуса.

Вірні громад Формії, Чекано і Фрозіноне вдячні о. Михайлові за організацію їхнього душпастирського життя.

Проповідь владики Діонісія

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh