Духовне

Отець Костянтин Холодів: вороги, не метушіться так, розслабтеся і просто бійтеся! Сонце вже високо

Новина про отримання автокефалії УПЦ отримала дуже широкий розголос. Тему обговорюють вже майже місяць. Взагалі-то будь-яка новина, навіть сама гаряча, живе і обговорюється максимум три-чотири дні. Потім їй на зміну приходить інша. В таку епоху ми нині живемо. Епоха інформаційного суспільства, але в той час новину про можливості найближчим часом отримати визнання нашої автокефалії не сходить зі сторінок усіх новинних сайтів вже майже місяць. Ми бачимо великий резонанс вона викликала в українському суспільстві. Анонсоване отримання автокефалії обговорюють всі на всіх радіо і телеканалах, навіть російських і проросійських в Україні. Про це у своєму блозі пише Отець Костянтин Холодів, священик Української православної церкви Київського патріархату, головний військовий священик зони АТО.

За його словами, все це говорить лише про те, що це якраз та новина, яка найбільше хвилює українське суспільство, це та новина, якої чекали 26 довгих років. Зрештою, це хороші новини. Українцям так набрид негатив і зрада, українці так знудьгувалися за хорошими новинами, що, немає сумнівів, це буде топ-новиною добрих півроку-рік після надання Томосом. Звичайно, є сили, які намагаються зіпсувати нашу радість.

За словами священика, важкої, кривавої боротьби з ворогом на всіх фронтах ми боремося за своє майбутнє. Саме зараз починаються незворотні процеси становлення нашої Української Помісної Православної Церкви і української держави. «Вороги!». Так лагідно ми їх чомусь називаємо – не метушіться так, розслабтеся і просто бійтеся! Сонце вже високо», – резюмував Костянтин Холодів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.