Влада змушує курсантів міліційних вишів служити режиму в протистоянні з людьми

Є інформація, що батьків курсантів міліційних вишів змушують, аби вони везли своїх дітей до Києва. Майбутніх міліціянтів мають доправити на одну з баз “Беркута”, розташовану поблизу столиці. Батьки повинні їх спорядити власним коштом та привезти невеличкими групами (бажано – до чотирьох осіб одною автівкою). Про це 31 січня 2014 року розповів народний депутат України свободівець Ігор Сабій.

Згідно з відомостями, які потрапили в розпорядження парламентаря, вказівки щодо доправлення курсантів до Києва надходять по всій Україні.

“Нинішній режим діє, ніби в сталінські часи, коли, вичерпавши весь людський ресурс, влада мобілізувала і неповнолітніх, і старих дідусів, – зазначає народний депутат Ігор Сабій. – Ці хлопці йшли в школи міліції не для того, аби захищати режим. Їхня мета – в майбутньому захищати свій народ. Натомість влада намагається їх використати задля боротьби проти того ж таки народу”.

“Звертаємося до батьків цих хлопців із закликом чинити спротив подібним незаконним діям та не піддаватися на провокації влади. Не відправляти своїх синів, аби вони прислуговували владі і протистояли громаді. Завдання у цих хлопців – захищати у майбутньому права громадян, а не бути нині використаними режимом Януковича”, – закликав свободівець.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh