Авторські статті

Влада змушує курсантів міліційних вишів служити режиму в протистоянні з людьми

Є інформація, що батьків курсантів міліційних вишів змушують, аби вони везли своїх дітей до Києва. Майбутніх міліціянтів мають доправити на одну з баз “Беркута”, розташовану поблизу столиці. Батьки повинні їх спорядити власним коштом та привезти невеличкими групами (бажано – до чотирьох осіб одною автівкою). Про це 31 січня 2014 року розповів народний депутат України свободівець Ігор Сабій.

Згідно з відомостями, які потрапили в розпорядження парламентаря, вказівки щодо доправлення курсантів до Києва надходять по всій Україні.

“Нинішній режим діє, ніби в сталінські часи, коли, вичерпавши весь людський ресурс, влада мобілізувала і неповнолітніх, і старих дідусів, – зазначає народний депутат Ігор Сабій. – Ці хлопці йшли в школи міліції не для того, аби захищати режим. Їхня мета – в майбутньому захищати свій народ. Натомість влада намагається їх використати задля боротьби проти того ж таки народу”.

“Звертаємося до батьків цих хлопців із закликом чинити спротив подібним незаконним діям та не піддаватися на провокації влади. Не відправляти своїх синів, аби вони прислуговували владі і протистояли громаді. Завдання у цих хлопців – захищати у майбутньому права громадян, а не бути нині використаними режимом Януковича”, – закликав свободівець.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України