Армія повинна бути поза політикою

Армія повинна бути поза політикою і не втручатися у внутрішню політику в Україні. Про це заявив народний депутат від “УДАРу”, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Сергій Каплін.

“Завдання армії – це захист країни від зовнішніх посягань, захист їх цілісності. Не може армія бути учасником політичних процесів. Вона повинна бути поза політикою”, – відзначив Сергій Каплін.

Він зазначив, що влада неодноразово тиснула на військових генералів і керівників військових частин. Але, за словами, Капліна, якщо влада почне говорити з військовими мовою ультиматумів, то солдати в цій ситуації можуть стати на бік народу.

“Чинна влада довела армію до зубожіння. Армію профінансували на 40% від потреб. Відбувається масовий розпродаж майна і землі Міноборони, не профінансовано перехід на контрактну армію. І якщо зараз влада хоче втягнути у політичний конфлікт військових, то я переконаний, що солдати стануть на бік народу”, – сказав Каплін.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh