Авторські статті

Армія повинна бути поза політикою

Армія повинна бути поза політикою і не втручатися у внутрішню політику в Україні. Про це заявив народний депутат від “УДАРу”, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Сергій Каплін.

“Завдання армії – це захист країни від зовнішніх посягань, захист їх цілісності. Не може армія бути учасником політичних процесів. Вона повинна бути поза політикою”, – відзначив Сергій Каплін.

Він зазначив, що влада неодноразово тиснула на військових генералів і керівників військових частин. Але, за словами, Капліна, якщо влада почне говорити з військовими мовою ультиматумів, то солдати в цій ситуації можуть стати на бік народу.

“Чинна влада довела армію до зубожіння. Армію профінансували на 40% від потреб. Відбувається масовий розпродаж майна і землі Міноборони, не профінансовано перехід на контрактну армію. І якщо зараз влада хоче втягнути у політичний конфлікт військових, то я переконаний, що солдати стануть на бік народу”, – сказав Каплін.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України