Авторські статті

Влада всіляко намагається підірвати довіру до протестних акцій

Комендант революційної Київради свободівець Руслан Андрійко переконаний, що повідомлення про пограбування кабінету секретаря Київради Галини Гереги є черговою провокацією влади з метою підірвати довіру українців та світової спільноти до протестних акцій.

“Згадайте, скільки заяв зробило міліційне міністерство Захарченка про екстремістів які “забарикадувалися в Київраді, нікого туди не пускають, а в підвалах катують міліціянтів”. Звичайно, режим Януковича казиться від того, що українці не вірять їхнім байкам, от і вигадує нові інформаційні приводи задля дискредитації Майдану. За час, коли ми займали приміщення Київради, тут побували десятки тисяч українців та громадян инших держав. Люди приходили сюди на екскурсію, хто – погрітись, поїсти, переночувати, отримати медичну допомогу… Усім знаходився прихисток.

Українці не вірять провокативним заявам влади, оскільки багато людей були свідками того, коли за період Майдану в революційній Київраді ледь не щодня відбувалися різноманітні культурні заходи: це і презентація книг, читання віршів, гра на різноманітних музичних інструментах, показ художніх і документальних фільмів у колонній залі Київради”, – зазначив свободівець Руслан Андрійко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України