Влада всіляко намагається підірвати довіру до протестних акцій

Комендант революційної Київради свободівець Руслан Андрійко переконаний, що повідомлення про пограбування кабінету секретаря Київради Галини Гереги є черговою провокацією влади з метою підірвати довіру українців та світової спільноти до протестних акцій.

“Згадайте, скільки заяв зробило міліційне міністерство Захарченка про екстремістів які “забарикадувалися в Київраді, нікого туди не пускають, а в підвалах катують міліціянтів”. Звичайно, режим Януковича казиться від того, що українці не вірять їхнім байкам, от і вигадує нові інформаційні приводи задля дискредитації Майдану. За час, коли ми займали приміщення Київради, тут побували десятки тисяч українців та громадян инших держав. Люди приходили сюди на екскурсію, хто – погрітись, поїсти, переночувати, отримати медичну допомогу… Усім знаходився прихисток.

Українці не вірять провокативним заявам влади, оскільки багато людей були свідками того, коли за період Майдану в революційній Київраді ледь не щодня відбувалися різноманітні культурні заходи: це і презентація книг, читання віршів, гра на різноманітних музичних інструментах, показ художніх і документальних фільмів у колонній залі Київради”, – зазначив свободівець Руслан Андрійко.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh