Авторські статті

Влада шукає причини, аби звинуватити Майдан у катастрофічній ситуації в економіці

“Зараз, у перші місяці нового року, влада вдалася до спекуляцій і намагання перекинути відповідальність за крах економіки на суспільство. Перша проблема, яка є надзвичайно важливою, – обвал національної валюти, який, ми вважаємо, штучно створений владою задля власного збагачення. Також ідеться про невиконання цьогорічного б’юджету, тож ті зобов’язання, які взяла на себе влада щодо виконання дохідної частини б’юджету 2014 року, не виконують. Треба звернути увагу: нині вже 17 лютого, а інформації про виконання державного і місцевого б’юджетів за січень немає. Це означає, що ситуація – катастрофічна”. На цьому наголосив у ході засідання Погоджувальної ради парламенту 17 лютого 2014 року очільник фракції ВО “Свобода” у Верховній Раді України Олег Тягнибок.

Щодо економічної ситуації в державі Голова ВО “Свобода” зазначив: влада шукає причини, аби звинуватити в цьому Майдан, і, власне, сам протест українців проти чинної влади.

“Протягом останніх років представники опозиції наголошували на факторах, які можуть призвести до краху української економіки, однак до нас, як завжди, не дослухалися. Як наслідок маємо кризову ситуацію. Ми наголошували, що відбувається довготривале скорочення промислового виробництва, різке падіння ВВП, відсутні належні інвестиції у конкурентоспроможні галузі економіки, влада ігнорування потреби модернізації основних засобів виробництва, а влади зорієнтована на співпрацю з нестабільними ринками країн Митного союзу. Ну і, звісно, планомірно тривало і триває нищення малого та середнього бізнесу.

Зараз, у перші місяці нового року, влада вдалася до спекуляцій і намагання перекинути відповідальність за крах економіки на суспільство. Перша проблема, яка є надзвичайно важливою, – обвал національної валюти, який, ми вважаємо, штучно створений владою задля власного збагачення. Бо на стрибках курсу національної валюти відносно до іноземної збагатився не народ, а окремі представники влади. Також ідеться про невиконання цьогорічного б’юджету, тож ті зобов’язання, які взяла на себе влада щодо виконання дохідної частини б’юджету 2014 року, не виконують. Треба звернути увагу: нині вже 17 лютого, а інформації про виконання державного і місцевого б’юджетів за січень немає. Це означає, що ситуація – катастрофічна. Тому девальвація гривні і можлива інфляція, яку провокує влада, насамперед вигідні режимові ще й тому, що уряд імітує виконання б’юджету, граючи на різниці курсу національної валюти.

Отже, після того, як ми ухвалимо рішення про повернення до законного конституційного процесу й заслухаємо інформацію про розслідування ганебної поведінки працівників правоохоронних органів, треба якнайшвидше домогтися отримання реакції уряду щодо стрімкого обвалу національної валюти і невиконання державного та місцевих б’юджетів за 2014 рік”, – зазначив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.