Нині Україна як ніколи єдина. Її об’єднує боротьба з режимом

16 лютого 2014 року депутати Верховної Ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Руслан Зелик та Олег Сиротюк взяли участь в народному вічі у Чернігові. Крім свободівців, участь у майже трьохтисячному зібранні взяли також народні депутати від инших опозиційних сил. Чернігівська громада, як і громади більшости українських областей, готова до продовження боротьби з режимом.

Як зазначив Руслан Зелик, який вперше побував у Чернігові, він не сподівався на таку активність громади. “Зізнаюся щиро, ніколи до цього не був у Чернігові й, можливо, слідуючи за нав’язаними стереотипами, вважав, що на північному сході України переважають инші настрої. Сьогодні ж я переконався, що по всій Україні людям набрид режим Януковича. Україна як ніколи єдина. Цю єдність забезпечує боротьба з режимом та прагнення кращого життя”, – заявив свободівець.

Він підкреслив, що нині нема різниці між українцями, які живуть на Прикарпатті чи на Чернігівщині. “Усіх нас єднає вболівання за майбутнє України. Будь-який поділ за релігійною, географічною, соціяльною чи якоюсь иншою ознакою – то, направду, є технологія, спрямована на дестабілізацію в країні аби люди, сварячись між собою, не помічали, як їх обкрадає режим. Українці не настільки сліпі, я в цьому переконуюся щоразу й всюди, де буваю: чи то на рідній Франківщині, чи то у Києві, на Буковині чи Донбасі”, – зазначив свободівець.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Нини УкраИна, як николы розколота!Тому що ваш Майдан, ретельно спланована и проплачена провокация Западу та Америци, яки вже в 2004 роци побачили, скильки пидкупних людей в УкраИни.Половина УкраИни вас не пидтрИмуЕ.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh