Авторські статті

Нині Україна як ніколи єдина. Її об’єднує боротьба з режимом

16 лютого 2014 року депутати Верховної Ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Руслан Зелик та Олег Сиротюк взяли участь в народному вічі у Чернігові. Крім свободівців, участь у майже трьохтисячному зібранні взяли також народні депутати від инших опозиційних сил. Чернігівська громада, як і громади більшости українських областей, готова до продовження боротьби з режимом.

Як зазначив Руслан Зелик, який вперше побував у Чернігові, він не сподівався на таку активність громади. “Зізнаюся щиро, ніколи до цього не був у Чернігові й, можливо, слідуючи за нав’язаними стереотипами, вважав, що на північному сході України переважають инші настрої. Сьогодні ж я переконався, що по всій Україні людям набрид режим Януковича. Україна як ніколи єдина. Цю єдність забезпечує боротьба з режимом та прагнення кращого життя”, – заявив свободівець.

Він підкреслив, що нині нема різниці між українцями, які живуть на Прикарпатті чи на Чернігівщині. “Усіх нас єднає вболівання за майбутнє України. Будь-який поділ за релігійною, географічною, соціяльною чи якоюсь иншою ознакою – то, направду, є технологія, спрямована на дестабілізацію в країні аби люди, сварячись між собою, не помічали, як їх обкрадає режим. Українці не настільки сліпі, я в цьому переконуюся щоразу й всюди, де буваю: чи то на рідній Франківщині, чи то у Києві, на Буковині чи Донбасі”, – зазначив свободівець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України