Авторські статті

Влада розпочала хвилю політичних репресій проти парламентської опозиції

15 січня 2014 року Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльности Верховної Ради на засіданні розглядав проєкт закону “регіонала” Олійника, який передбачає спрощення механізму позбавлення депутатського мандата.

Механізм, запропонований “регіоналом”, скасовує двотижневий термін, протягом якого депутат може ознайомитися з матеріялами справи, підготувати відповідь та оскаржити рішення, а також значно спрощує процедуру позбавлення депутатської недоторканості.В законодавчій ініціятиві Олійника йдеться про те, що вже наступного дня після внесення подання Генеральною прокуратурою Верховна Рада може голосувати за позбавлення депутата його мандата, а отже і позбавлення депутатської недоторканости.

На знак протесту депутати від опозиційних партій, які є членами регламентного комітету, демонстративно покинули зал засідання.

Свободівець Ігоря Швайки, який є заступником голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльности Верховної Ради, прокоментував сьогоднішні події так: “Влада переходить до активних дій, спрямованих на знищення опозиції та руху супротиву українців, який та очолює. Фактично сьогодні можна говорити про початок репресій щодо депутатів опозиції. Вочевидь, це є черговою недолугою спробою влади залякати нас, що може вказувати на їхню слабкість. Але з нами – весь український народ, тому наша боротьба продовжуватиметься за будь-яких обставин”.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.