Авторські статті

Маємо не дати владі знищити українське осердя спротиву бандитському режимові

Сили режиму концентруються для того, аби розігнати Майдан. Можливо, навіть і сьогоднішньої ночі вони будуть застосовувати певні дії для того, аби зачистити в центрі української столиці цей протестний Майдан. Нам потрібно бути готовим до цього, і саме тому я хочу закликати кожного з вас максимально долучитися до захисту Майдану. На ніч сьогодні має залитися якомога більша кількість людей. Також закликаю всіх, хто зараз є в столиці, бути готовими в разі необхідности долучитися для захисту нашої боротьби. Окрім того, може бути ситуація, що влада, яка фінансує силові структури і вже зараз притягнула в урядовий квартал велику кількість міліції, зокрема різних спецпризначенців, можуть спробувати оточити цей урядовий квартал, аби кияни, які прагнуть захистити Майдан, не змогли поникнути сюди. Очевидно, що вони блокуватимуть і метро, і всі вулиці навколо Майдану Незалежності. Тому закликаю всіх, хто має таку можливість, вже зараз прибути сюди – пересторога зайвою бути не може. Враховуючи останні події та заяви речників влади та силових відомств, інформація про розгін Майдану може бути абсолютно правдивою.На цьому наголосив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок, виступаючи на сцені Майдану 15 січня 2014 року.

Очільник українських націоналістів також повідомив активістам, що вже за кілька годин у сенаті Сполучених Штатів Америки розпочнеться слухання українського питання. “Сподіваємося, що США ухвалить рішення, на яке розраховує український народ. І до чиновників, чиї прізвища звучали попередньо, зокрема міністра внутрішніх справ Захарченка, таки буде застосовано адресні санкції”, – заявив Олег Тягнибок.

За словами Голови ВО “Свобода”, нині Янукович використовує такі самі методи боротьби, що й сталінський режим. Зокрема, це стосується протистояння з Українською Греко-Католицькою Церквою, яка колись була осередком збереження. Окрім того, влада продовжує переслідувати всіх, хто виступає проти її злочинної політики. Олег Тягнибок, зокрема, розповів про репресії, які зачепили одного з лідерів Майдану на Вінниччині, керівника обласної “Свободи” Олексія Фурмана. Руками представників Державного архітектурно-будівельного контролю та судових виконавців режим арештував все майно націоналіста, фактично позбавивши його можливости здійснювати підприємницьку діяльність.

Окрім того, керівник націоналістичної парламентської фракції повідомив про засідання регламентного комітету ВРУ, яке завершилося кілька годин тому. “На цьому засіданні члени комітету розглядали законопроєкт “регіонала” Олійника про спрощення процедури позбавлення народних депутатів мандата. У знак протесту проти такої законодавчої ініціятиви опозиційні парламентарі покинули залу засідання. Тим часом провладні члени комітету вписали у протокол, що опозиціонери… підтримали проєкт закону.

Слід розуміти, що після такої спрощеної процедури всіма знаний Генпрокурор Пшонка може зробити подання главі парламенту на будь-якого неугодного депутата і той поставить голосування про позбавлення його мандата і депутатської недоторканности. Швидше за все, завтра “регіонали” будуть намагатися протягнути цей законопрєкт”, – зазначив Олег Тягнибок.

Говорячи про події в парламенті, лідер “Свободи” також розповів про те, що націоналісти рясно посипали в сесійній залі “гречкосіїв”, які складали присягу.

“На тих, хто роздавав на виборах гречку, сьогодні під час складання присяги посипалася та сама гречка. Це іще один крок у нашій Революції Гідности. Ми маємо відплачувати тим, хто посягає на нашу гідність та робити все, аби українці знову стали гордою нацією. Суть Майдану гідности і полягає в тому, що люди вийшли не за якихось політиків чи кандидатів у президенти. Українці вийшли для того, аби народу повернулася гідність, аби їх не купували за кілограм гречки чи цукру, за 20 гривень. В нації має відродитися почуття національної гідности. Якщо ми повернемо собі це почуття – банда перестане скуповувати голоси. Бо українець, який має гордість і гідність, не продаватиме свій голос”, – заявив очільник українських націоналістів.

Лідер ВО “Свобода” наголосив, що режим намагається запевнити народ, себто опозиція не дає владі можливости працювати в парламенті. “Вони говорять, нібито опозиціонери не дають ухвалити б’юджет і це є величезною проблемою для українського народу. Але насправді урядовий проєкт б’юджету й просто грабіжницьким, антинародним та спрямованим на визискування українців. Однак, за словами Олега Тягнибока, зараз Партія регіонів разом із прислужниками-комуністами готується у будь-який спосіб протягнути б’юджет на 2014 рік. “Але ми, опозиціонери, маємо бути в парламенті і боротися за кожну копійку українського б’юджету”, – заявив глава фракції націоналістів.

Також Голова ВО “Свобода” повідомив про вагомі підстави вважати, що влада збирається найближчим часом розігнати Майдан, зокрема у ніч на 16 грудня або ж на світанку. “Нині до урядового кварталу стягують максимальну кількість “беркутівців” та внутрішніх військ. Також є інформація, що вони, стягуючи до Києва “тітушків”, хочуть інсценувати нібито обурення киян, які прийдуть розбирати барикади та розганяти Майдан, – розповів Олег Тягнибок. – Окрім того, о 20:10 6 січня, у Святвечір, коли з’явилася Перша зірка, що сповістила про народження Божого Сина, коли всі нормальні люди сідали за святковий стіл, у той самий час засідає окружний суд, аби заборонити будь-які акції протесту в центрі столиці до 8 березня.

Не виключаємо, що влада буде організовувати низку судових процесів, аби опозиціонери роз’їхалися по судах і не були присутніми на Майдані. Але ми розділимося для того, аби парламентарі могли бути присутніми і на судових засіданнях, і на Майдані”

Наостанок лідер “Свободи” закликав активістів Майдану бути сильними і стійкими: “Маємо не дати владі знищити українське осердя спротиву бандитському режимові!”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.