Новини

Влада продовжує “пакращувати” освіту: Директором школи на Волині призначили корупціонера з кримінальним минулим

Виконувачем обов’язків директора загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів села Великий Обзир Камінь-Каширського району Волинської области призначили Олександра Токарчука, якого суд у грудні 2011 року визнав винним у скоєнні службових злочинів.

До Олександра Пирожика звернулися представники громади села Великий Обзир Камінь-Каширського району. У зверненні йдеться про те, що на посаду виконувача обов’язків директора школи села Великий Обзир призначено особу з сумнівною репутацією та кримінальним минулим.

 

Олександр Токарчук – колишній голова Великообзирської сільської ради; працюючи на цій посаді, він вдавався до підробок документів, зокрема підробив заяви, протоколи сесій та рішення сільської ради про надання двох земельних ділянок площею по 2 га кожна у власність своїй дружині та знайомій.

“Я перевірив цю інформацію і знайшов їй підтвердження, у тому числі офіційні повідомлення прокуратури Волинської области. Так, 16 травня 2012 року прокурор Волинської области Андрій Парака порушив кримінальну справу щодо двох депутатів Великообзирської сільської ради та трьох инших місцевих громадян за фактом дачі завідомо неправдивих показань при їх допиті в якості свідків на судовому засіданні у Любешівському районному суді, де на лаві підсудних перебував Олександр Токарчук. Вироком Любешівського районного суду у грудні 2011 року сільського голову визнано винним у скоєнні злочинів службових злочинів та засуджено до 2 років обмеження волі умовно із позбавленням права 1,5 року обіймати посади в органах місцевого самоврядування.

Батьки школярів села справедливо обурені цим призначенням. Відкритий лист батьків із цього приводу було опубліковано на початку вересня в місцевій районній газеті “Полісся”, – повідомив депутат від ВО “Свобода”.

Як стверджують представники громади, з вини О.Токарчука фактично паралізовано роботу школи; з профкомом досі не погоджено тарифікацію тижневого навантаження педагогічним працівникам, тому заробітної плати за вересень 2013 року станом на 30 вересня вчителі Великообзирської школи не отримали. Також не затверджено розклад занять у школі, бо відсутня тарифікація. Фактично директор спровокував конфліктну ситуацію у школі, адже він, як стверджують заявники, став переробляти тарифікацію для “своїх людей”.

Варто зазначити, що хоча за фахом О.Токарчук – вчитель біології, в освітній галузі він не працював уже понад 15 років. Також, як стверджують мешканці села Великий Обзир Камінь-Каширського району, він є фактичним власником пилорам у селах Великий Обзир, які працюють нелегально, без відповідних дозволів. Деякі з цих нелегальних пилорам зареєстровано на його дружину.

У зв’язку з цим депутат від ВО “Свобода” Олександр Пирожик вимагає, аби голова Волинської ОДА та обласна прокуратура розглянули питання про відповідність займаним посадам в. о. директора загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів села Великий Обзир Олександра Токарчука, а також тих посадових осіб на державній службі, хто погоджував та підписував це кадрове призначення.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО “Свобода”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.