Влада ЄС попереджає: у цих країнах все найгірше з коронавірусом ще попереду

Через бездіяльність компетентних органів ЄС, Великобританія і чотири країни Європейського союзу все ще перебувають у гіршому становищі щодо пандемії коронавірусу. За словами Андреа Аммона, глави Європейського центру профілактики та контролю захворювань (ECDC) в понеділок пік поширення збудника там ще не пройдено. За словами Аммона, у великій Британії, Польщі, Румунії та Швеції кількість нових інфекцій зростає без змін протягом двох тижнів. Пандемія також набирає обертів в Болгарії.

На відміну від цих країн, у всіх інших європейських країнах було зареєстровано менше нових випадків. «Схоже, пік першої хвилі в Європі пройшов в суботу», — сказав Аммон. ECDC відповідає за всі 27 країн-членів ЄС, а також Великобританію, Норвегію, Ліхтенштейн та Ісландію.

У понеділок у Великобританії число людей з позитивним результатом на коронавірус зросла до майже 190 000 . Померли вже майже 28 500 осіб. З 26 квітня рівень смертності був вищий, ніж у будь-якій іншій європейській країні. З початку пандемії в самій густонаселеній частині країни померло більше людей, ніж у середньому за п’ять років. Крім того, Англія є єдиною країною, в якій, за попередніми даними, спостерігався «істотне зростання смертності серед людей у віці від 15 до 64 років. Епідеміологи считают, що рівень смертності є вирішальним показником ступеня поширення епідемії.

У всій Європі тільки Італія постраждала більше від коронавіруса.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:https://www.krone.at/

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh