Новини з Австрії

Влада ЄС попереджає: у цих країнах все найгірше з коронавірусом ще попереду

Через бездіяльність компетентних органів ЄС, Великобританія і чотири країни Європейського союзу все ще перебувають у гіршому становищі щодо пандемії коронавірусу. За словами Андреа Аммона, глави Європейського центру профілактики та контролю захворювань (ECDC) в понеділок пік поширення збудника там ще не пройдено. За словами Аммона, у великій Британії, Польщі, Румунії та Швеції кількість нових інфекцій зростає без змін протягом двох тижнів. Пандемія також набирає обертів в Болгарії.

На відміну від цих країн, у всіх інших європейських країнах було зареєстровано менше нових випадків. «Схоже, пік першої хвилі в Європі пройшов в суботу», — сказав Аммон. ECDC відповідає за всі 27 країн-членів ЄС, а також Великобританію, Норвегію, Ліхтенштейн та Ісландію.

У понеділок у Великобританії число людей з позитивним результатом на коронавірус зросла до майже 190 000 . Померли вже майже 28 500 осіб. З 26 квітня рівень смертності був вищий, ніж у будь-якій іншій європейській країні. З початку пандемії в самій густонаселеній частині країни померло більше людей, ніж у середньому за п’ять років. Крім того, Англія є єдиною країною, в якій, за попередніми даними, спостерігався «істотне зростання смертності серед людей у віці від 15 до 64 років. Епідеміологи считают, що рівень смертності є вирішальним показником ступеня поширення епідемії.

У всій Європі тільки Італія постраждала більше від коронавіруса.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:https://www.krone.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України