Літаки Австрійських авіаліній залишаються на землі до 8 червня

Компанія Австрійські авіалінії, яка в даний час у повному розпалі веде переговори з урядом про державної допомоги, що залишається на землі. Жоден літак не злетить до 8 червня.

Австрійська авіакомпанія, дочірня компанія німецької Lufthansa, продовжує зупинку своїх польотів до 8 червня. Із-за глобальних обмежень на поїздки, викликаних пандемією корони, попит на авіаперевезення все ще залишається низьким. «Тому Austrian Airlines вирішила відкласти виконання регулярних рейсів як мінімум ще на один тиждень, з 31 травня по 7 червня», — сказали в AUA в четвер.

Lufthansa і дочірні авіакомпанії Swiss Eurowings знову будуть літати з червня. Австрійська авіакомпанія, з іншого боку, повинна чекати. «Перезапуск у червні буде розглянуто пізніше», — сказав член правління AUA Андреас Отто. «Якщо попит буде правильним і обмеження на польоти зменшаться, ми зможемо знову літати». AUA припинила свої регулярні рейсі 19 березня і з тих пір виконувала тільки спеціальні рейсі.

Переговори з урядом в даний час йдуть повним ходом. І, як повідомляють інсайдери, настрій в основному позитивний. Презентація бізнес-плану Австрійських авіаліній запланована на 18 травня. Ними, зокрема, передбачається скорочення 1 100 робочих місць і продовження неповного робочого дня.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:https://www.heute.at/

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh