Новини з Австрії

Літаки Австрійських авіаліній залишаються на землі до 8 червня

Компанія Австрійські авіалінії, яка в даний час у повному розпалі веде переговори з урядом про державної допомоги, що залишається на землі. Жоден літак не злетить до 8 червня.

Австрійська авіакомпанія, дочірня компанія німецької Lufthansa, продовжує зупинку своїх польотів до 8 червня. Із-за глобальних обмежень на поїздки, викликаних пандемією корони, попит на авіаперевезення все ще залишається низьким. «Тому Austrian Airlines вирішила відкласти виконання регулярних рейсів як мінімум ще на один тиждень, з 31 травня по 7 червня», — сказали в AUA в четвер.

Lufthansa і дочірні авіакомпанії Swiss Eurowings знову будуть літати з червня. Австрійська авіакомпанія, з іншого боку, повинна чекати. «Перезапуск у червні буде розглянуто пізніше», — сказав член правління AUA Андреас Отто. «Якщо попит буде правильним і обмеження на польоти зменшаться, ми зможемо знову літати». AUA припинила свої регулярні рейсі 19 березня і з тих пір виконувала тільки спеціальні рейсі.

Переговори з урядом в даний час йдуть повним ходом. І, як повідомляють інсайдери, настрій в основному позитивний. Презентація бізнес-плану Австрійських авіаліній запланована на 18 травня. Ними, зокрема, передбачається скорочення 1 100 робочих місць і продовження неповного робочого дня.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:https://www.heute.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України