Авторські статті

Влада Харкова готує чергову безглузду й штучну “антимайданівську” акцію

Починаючи від учора, 9 січня 2014 року, з різноманітних джерел до активістів Харківського осередку Всеукраїнського об’єднання “Свобода” надходить інформація про те, що місцева влада має намір примусово “вигнати” на провладний мітинг б’юджетників. Так званий “Антимайдан” відбудеться у Харкові найближчої суботи, 11 січня 2014 року.

Харківська “Свобода” заявила про неприпустимість примусового “виведення” на будь-які мітинги, демонстрації чи маніфестації представників б’юджетної царини чи будь-кого иншого та попередила керманичів харківських шкіл, лікарень та инших держпідприємств про неминучі правові наслідки їхніх незаконних дій.

Інформація про примусовий характер майбутнього “Антимайдану” надходить до свободівців з соціяльних мереж, телефонних розмов і з “смс-переписки”. Вчителі, лікарі та представники великих промислових підприємств Харківщини масово повідомляють про те, що їх у черговий раз поставлено перед нелегким вибором – виходити на провладну акцію, або “мати проблеми” аж до звільнення з роботи.

“Злочинна влада намагається влаштувати чергову “циркову” виставу. Таке враження, що чинуші загубилися у реальності й їх не вчить їхній же ж негативний досвід влаштовування штучних і провокативних “акцій”. Невже їм замало осміяного українським народом київського “Антимайдану”. Дуже прикро, що заручниками у цій ситуації є звичайні вчителі, лікарі та инші представники б’юджетної царини. Але влада повинна розуміти, що навіть у заляканих чи заохочених людей є той рівень гідности, через який не можна переступити. Ми закликаємо підтримати нашу Революцію гідности й сказати рішуче “Ні!” злочинній сутности нинішньої влади й їхній хамовитій манері у стосунках з народом України”, – заявив голова Харківської обласної організації ВО “Свобода”, народний депутат України Ігор Швайка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

7 коментарів

 1. Свобода не является проблемой для Харькова. Ну есть сотни две городских сумашедших. Проблема в том, что оранжевая пресса и ТВ уделяют просто гипертрофированное внимание разным шизофреникам со свидомитским уклоном. Также самая Черновол. Чего только не придумывали, хотя всё понятно.

  1. Правильно, для Харькова проблема местная влась.А пресса в Украине действительно “оранжевая”. Ты хоть сам в это веришь? А свідомий по рюсськи – сознательный. А ты,похоже, наоборот.

  2. Свобода как раз нормальные.
   А чокнутый как раз ПР, точнее Кернес. У него справка есть с диагнозом- псих и белый билет от военкомата.
   Да и на роже Кернеса и вего поведении ясно видно бешенное животное.

  3. АГА! Черновол пишет сплошную неправду…. В межигорье нет усадьбы…. Скромный домик ХОНКА нарисован в фотошопе…У захарченка в Пидгирцях нет дома…и т.д.

 2. Только к “свалотовцам “доходит информация. Остальные наверно глухие? Нет,просто бандеровцы готовят очередную провокацию.Люди !Будьте осторжны!

  1. Если ты в это не веришь, значит ты или обрагоанал, или просто тупой.

  2. Ни каких провокаций не готовят в Свободе. В статье всё верно указано. У меня сестра пришла сегодня с работы в школе и сказала что завтра в субботу отрабатывают за праздничные дни и их отправляют на митинг а поддержку ПР, т.к. в школе в субботу делать не чего. И это по всем школам района. Кто не верит может завтра зайти в любую школу – завтра рабочий день и узнайте какое количество сотрудников находится на рабочем месте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.