Влада Франції прокладе дороги з сонячними батареями

Влада Франції серйозно зайнялися розвитком і впровадженням в енергосистему держави альтернативних джерел енергії. Незабаром на території країни з’являться дороги з сонячними батареями, які дозволять звільнити території від будівництва подібних установок.

У Франції протягом найближчих п’яти років з’являться нові автошляхи з вбудованими сонячними батареями, які, за повідомленням міністра енергетики країни, дозволять заощадити значну кількість території від будівництва окремих установок. За розрахунками фахівців, чотири метри функціональної дороги здатні забезпечити енергією цілу сімю. У майбутньому, в разі успішності проекту, експерти мають намір збільшити метраж унікальних доріг. Нові технології розроблені компанією Colas, яка при створенні дорожнього покриття використовує тонку плівку з полікристалічного кремнію.

Даний матеріал є дуже міцним, тому навіть вантажні машини не здатні пошкодити дорогу. Тестування нового покриття вчені мають намір провести на початку весни. Фахівці не уточнили, скільки саме коштів пішло на фінансування даного проекту, проте зазначили, що винахід є досить дорогим.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh