Влада Австрії збільшить фінансування дошкільної освіти

Про це заявили на спеціальній прес-конференції в місті Fischamend (Нижня Австрія) федеральний канцлер Себастьян Курц, віце-канцлер Хайнц-Крістіан Штрахе, федеральний міністр у справах жінок, сім’ї та молоді Джуліана Богнер-Штраус, а також представники місцевої влади.

Після довгих переговорів про фінансування закладів дошкільної освіти та витрат по догляду за дітьми між федеральним центром і владою федеральних земель прийнято важливе рішення — скорочення фінансування в цій сфері не буде, навпаки, воно збільшиться за рахунок зростання частки витрат з боку бюджетів федеральних земель. Федеральна влада готова щорічно «вкладатися» за 142,5 мільйона євро в сферу дошкільної освіти і догляду за дітьми, а федеральні землі будуть додавати ще по 38 мільйонів євро в рік. Таким чином щорічні суми інвестицій становитимуть 180 мільйонів євро і 720 мільйонів на найближчі чотири роки.

Особливу увагу в системі дошкільної освіти буде приділятися забезпеченню догляду за дітьми віком до трьох років і створення для цього всіх умов з боку влади. Потреби батьків в цьому питанні повинні бути забезпечені місцями в дитячих садках, щоб батьки мали можливість, а в основному мами, працювати на повну ставку з нормальною тривалістю робочого часу.

Віце-канцлер Хайнц-Крістіан Штрахе додатково зазначив, що в стандарті дошкільної освіти пройдуть зміни, які стосуються, зокрема, заборони на носіння релігійного хустки у дівчат з мусульманських сімей і хіджабу. Робитися це буде в цілях інтеграції дітей та припинення зловживань з боку, насамперед ісламських дитячих садків.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh