Новини з Австрії

Цікаве про Відень в цифрах: Трафік і транспорт

Весь Відень, як не дивно, складається з цифр і цікавих фактів, заснованих на статистиці і обчисленнях. Саме вони покладені в основу нової брошури «Відень у цифрах 2018», виданої управлінням МА 23 (економіка, праця і статистика).

Всі видання розбито на вісім розділів, інформація яких буде вам цікава, а в деяких випадках буде виглядати дуже навіть несподіваною.
Продовжуємо знайомитися — «Відень. Трафік і транспорт»!

Кількість пасажирів у громадському транспорті Відня. За 2017 року громадський транспорт Вені перевіз 961,7 мільйона пасажирів. З них 453,6 мільйона довелося на метро (UBahn), 305,8 мільйона на трамваї, а 202,3 мільйона на запчастини.

Довжина ліній громадського транспорту Відня. Загальна протяжність маршрутів громадського транспорту Вені становить 950 кілометрів, з них на метро припадає 83 кілометри, трамвайні маршрути — 220,4 кілометра, автобусні маршрути — 646,6 кілометра.

Кількість маршрутів громадського транспорту Відні. Загальна кількість маршрутів руху громадського транспорту Вені становить 161, з них більшість припадає на автобусне сполучення — 161 маршрут, далі йде трамвайне сполучення — 28, а віденське метро має всього 5 ліній.

Кількість постійних пасажирів громадського транспорту у Відні. За 2017 року у Відні було продано більше 700 000 річних карт Wiener Linien.

Використання індивідуального транспорту у Відні. У середньому на одного жителя Вені доводитися за рік 1,379 кілометра, подоланих на велосипеді, 1,532 кілометра на електромобілів та інших транспортних засобах на електричній тязі, і 701.657 кілометрів на особистому автомобілі.

Щільність автомобілів у Відні. Відень має одну з найменших густин автомобілів з розрахунку на кількість населення серед європейських столиць. На одну тисячу осіб припадає 371,5 автомобіля.

Частка транспорту Відні залежно від виду палива. 54 відсотки автомобілів та інших транспортних засобів використовують дизельне паливо, 45 відсотків бензин і лише 1 відсоток для своєї роботи використовують альтернативні (інші) види.

Розподіл трафіку у Відні. За підсумками 2016 року 27 відсотків жителів Відня воліють пересуватися по місту пішки, 7 відсотків на велосипеді, 39 відсотків громадським транспортом, а 27 відсотків на особистих автомобілях. До прикладу, в 1993 році таке співвідношення було таким: пішки — 28 відсотків, на велосипеді — 3 відсотка, громадським транспортом — 29 відсотків, особистим транспортом 40 відсотків. На обличчя тенденція відмови від віденців особистого автотранспорту і пересадка на громадський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України