Новини з Австрії

Вже майже 500 автозаправних станцій в Австрії пропонують дизельне паливо за ціною менше 1 євро

Хоча автомобільні клуби критикують повільний спад цін на паливо, все більше і більше автозаправних станцій пропонують паливо нижче одного євро за літр. Однак, з таким падінням цін на нафту, паливо повинно бути набагато дешевше, критикував ситуацію бос ARBÖ Петер Резар.

Згідно базі даних OAMTC, 470 АЗС вже вчора пропонували літр дизельного палива менше 1 євро, а ще 23 мали і бензин дешевше 1 євро.

Найдешевший дизель був доступний в Філлахе (0,969 євро за літр). Найдешевша заправна станція у Відні — літр на «Am Hundsturm» в 5-му окрузі коштував 98 центів.

Насправді ціна на нафту поки знаходиться у вільному падінні та у п’ятницю – вона становила трохи більше 34 доларів за барель (159 літрів).

Зовсім недавно ціни на нафту опинилися під тиском на тлі сильних потрясінь на фінансовому ринку. Очікуване сильне ослаблення світової економіки через коронавірусну кризу, ймовірно, матиме вкрай негативний вплив на попит на нафту. Крім того, цінова війна між Саудівською Аравією і Росією продовжує чинити тиск на нафтові ціни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України