Економіка

“Укрзалізниця” наближчим часом отримає 25 нових пасажирських вагонів виробництва КВБЗ

На Крюківському вагонобудівному заводі повідомили, що 25 зі 100 замовлених “Укрзалізницею” пасажирських вагонів знаходиться на різних етапах виробництва кузовів.

Передає Голос украхнською з посиланням на ЦТС.

“На КВБЗ повним ходом йде виконання важливого державного замовлення. Вже 25 кузовів пасажирських вагонів знаходяться на різних стадіях технологічного процесу, 18 – кузовів пройшли етап зварювальних робіт, 8 з них – пофарбовані. На стадії складання вже тридцятий візок”, – повідомляє пресслужба кременчуцького підприємства.

Нагадаємо, раніше керівник АТ УЗ Олександр Камишин поінформував, що перші два пасажирських вагони, які Крюківський вагонобудівний завод будує для “Укрзалізниці” за контрактом на постачання 100 вагонів, будуть передані залізничної компанії до 24 серпня.

Нагадаємо: Крюківський вагонобудівний завод готовий створити нові моделі електропотягів для регіональної пасажирської компанії

Крім того, нещодавно міністр інфраструктури України Олександр Кубраков заявив про те, що “Укрзалізниця” розглядає можливість придбання капсульних пасажирських вагонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України