ЄС|NATO

Візит на G-20 наніс Путіну серйозний емоційний удар. Фото

 Те, що Путіна в самій неприємній формі ігнорували і всіляко вказували на його місце “ізгоя” на тлі інших гостей вже факт. Причому робилося це в настільки явній і грубій формі, що Президент Російської Федерації не на жарт образився і вже подейкують про те, що він не має наміру залишатися на офіційне закриття саміту G-20.

Але справа навіть не в тому, що Президенту великої Росії не подавали руку, ставили якомога подалі від осіб першої величини у світовому геполітічсеком пасьянсі – відводячи місце скраю, а справа в тому, що мова тіла Путіна говорив про те, що він не в захваті від того, що відбувається. Одинокий, кинутий, нікому не цікавий.

Це так чітко видно на знімках, помічати те, що намагається приховати колишній офіцер КДБ, а нині лише герой всесвітньо відомої пісні. Приреченість і безвихідь, печаль і усвідомлення глибини падіння.

Навіть у спробі приховати заклопотаність ставленням до його персони, Путін видає себе. Імітація кашлю або позіхання, явна ознака того, що людина або намагається приховати брехню, або приховує стривоженість ставленням до себе.

Епічна фотографія, яка в повній мірі продемонструвала небажання світового співтовариства мати, щось спільне з представником “великої” Росії.

І місце Путіна на задвірках було незмінним протягом усього дня.

Як не в своїй тарілці, скрізь і постійно.

Нічого дивно в тому, що Путін вночі сяде в літак і поїде в затишну Білокам’яну не буде, адже лідер росіян не звик до настільки серйозного тиску.

Причому, судячи з фотографій, його психо-емоційний стан знаходиться в районі критичних показників. Одне тільки хвилює, якими будуть дії людини, настільки серйозно приниженої і загнаної в глухий кут?

Джерело: zloy-odessit

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.