Війна РФ проти України

Україна почала економічну війну проти окупантів Донбасу

   Фінансова блокада Донбасу запізнилася мінімум на 4 місяці. Але краще пізно, ніж ніколи. Порошенко почав проявляти рішучість і системність – нарешті ми починаємо вести економічну війну проти окупантів. Подивимося, як буде виконано, але напрямок вірний.
Це дуже правильне рішення, так тримати.

Який повинен бути наступний крок України?

1. Слід в найкоротші терміни ввести пропускний режим в Донбасі для забезпечення контролю зони безпеки. Треба припинити вільне пересування громадян та транспорту у фронтовій смузі. Відсутність пропуску – підстава для затримання. Нові перепустки видаються  кожен місяць, або кожні два місяці.

2. Причому режим контролю за перепустками повинен бути введений для виїзду з окупованого Донбасу, з окупованого Криму і з окупованого Придністров’я. Треба відрізати захоплені РФ землі від нормальних комунікацій. Це ускладнить  перевезення в інтересах терористів.

3. На кордоні з РФ, Придністров’ям, Кримом, Донбасом треба ставити загороджувальну смугу – можна назвати її “Стіна”, але це повинна бути сітка з сигналізацією, два глибоких рова, і дорога вздовж кордону .. Між ровами – мінування. Це ускладнить нелегальні перевезення терористів, і полегшить маневри і реагування прикордонників.

4. Закрити пряме транспортне сполучення через Україну. Потяги повинні йти тільки до Херсона. А з Криму потяги не повинні ходити взагалі. Хто хоче – виходить у Херсоні. Точно також закрити сполучення з Придністров’ям і з транзитом через окупований Донбас.

5. Процедуру оформлення в’їзду та виїзду через кордон в Україну на кордоні з Придністров’ям, Кримом і окупованим Донбасом зробити максимально складною, і супроводжуваної перевірками і допитами. Мета візиту і всі особисті дані повинні в повному обсязі надходити офіційній владі України.

Дописувач: Юрий Бутусов

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.