Авторські статтіДіаспора

Візу для гуманітарного притулку в Італії зможуть отримати 1 000 іноземців

Так звані «гуманітарні коридори» служать для збереження людських життів. Вони дозволять біженцям прибути до Італії, не ризикуючи своїм життям.

 

Італія вперше відкриває гуманітарні коридори для біженців. Угода, підписана між Спільнотою Святого Егідія, Федерацією євангелічних церков в Італії і Вальдійською Церквою та міністерствами закордонних і внутрішніх справ. Наступним кроком буде створення відділень у Марокко, Лівані та Ефіопії для біженців із Сирії, Ефіопії та інших країн Африки на південь від Сахари.

Ці відділення готуватимуть списки біженців, які перебувають в умовах «вразливості»: самотніх жінок з дітьми, потенційних жертв торгівлі людьми, літніх людей, людей з обмеженими можливостями або із важкими захворюваннями, і осіб, визнаних УВКБ ООН як біженці. Італія видаватиме їм в’їзні візи для гуманітарного притулку.

Проект в даний час передбачає прибуття тисячу осіб. По прибутті, вони будуть залучені в інтеграційні проекти: вивчення італійської мови, введення у ринок праці, діти зможуть ходити до школи.

 

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.