Авторські статті

Візовий режим з Росією: Бутусов розповів, хто гальмує прийняття рішення

Визовый режим с Россией: Бутусов рассказал кто тормозит принятие решения

Безвізовий режим з Росією – це прояв колоніального статусу України, її залежності від Росії.

Безвізовий режим є однією з основних форм прив’язки України до РФ, це можливість представникам країни-агресора законно і безконтрольно перетинати нашу державний кордон, і це величезна проблема для безпеки держави. Ми залишаємося залежною колонією і зараз.

Влада часто говорить – “Путін нападе”. І це правда – загроза цілком реальна. Так уявіть, якщо Путін нападе – і при цьому скасує безвізовий режим? Що тоді станеться, чому ніхто не думає про наслідки? Чому російські соцмережі завдають шкоди безпеці країни, а можливість для російської агентури і терористів легально перетинати державний кордон зберігається?

Немає грошей на технічне забезпечення процесу? Ну ок, приймайте закон, нехай набирає чінності пізніше, через півроку-рік, за цей час нехай все буде підготовлено.

На жаль, не всі розуміють значення скасування безвізового режиму з РФ. І не розуміють це в правлячій партії – у фракції БПП!

Виявляється, на четвертому році війни немає більшості для підтримки введення візового режиму з РФ! Приголомшливо. Приголомшливо, що навіть у правлячій партії, депутати стурбовані не тим, як відірватись від РФ і перемогти тім самим у війні за незалежність, а тім як налагодити якесь взаємодія з окупованими територіями і зберегти зручний режим відвідування Росії!

Тобто російські війська окупували нашу землю, щодня вбивають українців, вкрали власність держави, знищують нашу економіку, а депутати кажуть якісь по-дитячому наївні речі – “в обласних центрах доведеться будувати консульські центри та будуть черги”. “Ми відріжемо жителів Криму”. Жителів Криму вже давно відрізали російські окупаційні війська, і якщо ми хочемо повернути Крим, ми повинні здобути перемогу у війні, це буде не скоро, будуть потрібні роки завзятій боротьби.

Візовий режим необхідний не тому що це зручно, звичайно, це дуже не зручно. Але це незручність наші безвізові сусіди витворили нам три роки тому, влаштувавши військове вторгнення з допомогою безвізового доступу в Україну, і ніяких сусідських почуттів до ворогів українського народу немає.

Близькі стосунки з ворогом не дозволяють захистити наші державні інтереси. Ми повинні навпаки розривати всі контакти з РФ, адже війна триває, і за незалежність проливається реальна кров.

Вражаюча короткозорість.

Без натиску громадянського суспільства і акцій протесту цей парламент не введе безвізовий режим. Необхідно тиск суспільства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України