Авторські статтіТехно

У мережу потрапив відеозапис ігрового процесу New World

Amazon Game Studios розробляє нову онлайнову рольову гру New World. У Мережу лютили запис відпрацювання ігрового процесу.

Витік, мабуть, сталася під час виставки gamescom 2018. Оригінальне відео містив майже 2 години, але пізніше його стиснули в 9-хвилинний ролик.

Відео показує основні системи гри: битви, полювання, крафтінг – і, нарешті, показує карту гри, яка включає в себе різні типи ландшафтів, такі як ліси, рівнини і чагарникові степи. Дата випуску гри New World поки не відома.

Пощастило геймерам, які можуть побачити полювання, збір, роботи і деякі бойові елементи майбутньої гри. Ця гра встановлює альтернативну універсальну версію американської колоніальної епохи, і тому, природно, великий акцент для геймплея зберігся на піонерів. Але разом з реальною історією в грі є містичні елементи і персонажі.

В кадрі показань низькорівневий персонаж, який виходить з табору, а потім полює на бізона. Пізніше гравця атакує гігантський вовк, а потім він повинний використовувати лише лук і стрілу проти ворога під назвою «The Withered», який, здається, зомбі, – ще один стрес для поселенця в новому світі понад голоду і впливу природних умов.

Реалістичне кількість матеріалів потім приймає напівреалістичний характер. Наприклад, гравці повинні мати такі предмети, як дубильні стійки і кузні для виготовлення різних знарядь.

«Новий світ», схоже, має статичну середовище – це означає, що кожен гравець починає з того ж базового світу, а не згенерованого, а потім може адаптувати своє оточення. Що стосується більш детальної інформації про масштаби цього світу, ми можемо коротко поглянути на карту світу, яка показує безліч цікавих місць для перевірки і ті, що виглядає як різні типи навколишнього середовища: від луків до лісів до боліт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.