Життя

Ці 7 справ допомогли мені перестати залучати токсичних хлопців

В той день, коли я зрозуміла, що крім себе мені нема кого звинувачувати в тому, що я постійно зустрічаюся з одними придурками, моє особисте життя змінилася на 180 градусів.

Мудаки стали справою минулого, коли я розібралася в собі і зробила деякі зміни. Ось як мені вдалося нарешті зустрічати гідних хлопців:

1. Я стала прислухатися до людей, яким я не байдужа.

Коли я зустрічалася з придурками, я не звертала увагу на поради, які мені давали близькі. Я думала, що сама в усьому розберуся, але насправді я була в оточенні хлопців, які не поважали мене й не бачили відносини далі спальні. Коли я відкрила собі допомоги тим, хто дійсно переживає про мене, я побачила іншу перспективу.

2. Я пам’ятаю мій список «маст-хев».

Коли я зустрічаю когось нового, я відразу звіряю його з тим списком характеристик, які вважаю необхідними для відносин. Може це трохи занадто, але повірте мені, це працює. Підходячи до вибору партнера усвідомлено, я уникаю придурків вже на стадії знайомства.

3. Я одягаюсь, щоб вражати.

Кажуть, не можна судити про книгу по обкладинці, але я не погоджуся. Мій гардероб відіграє важливу роль в тому, якихось хлопців я залучаю. Не зрозумійте неправильно. Мені подобається іноді надягати міні і високі підбори, але я зрозуміла, що в такому вигляді до мене підходить не самий відповідний контингент. Коли я стала одягати більш класичну і елегантний одяг, якість хлопців, охочих познайомитися, теж змінилося в кращу сторону.

4. Я підвищила свої стандарти.

Якщо хлопець був гарний собою, але постійно змушував мене собі чекати, я йшла. Якщо у нього була хороша робота і голова на плечах, але він не міг ніяк остаточно розлучитися зі своєю шаленою колишньої, я йшла. Я перестала приймати мінімум від чоловіків, у результаті чого залишилися тільки найдостойніші. Коли я почала вимагати кращого, у дурнів не залишилося шансів.

5. Я контролюю свої емоції.

Я зрозуміла, що все псували мої емоції. Коли я була запеклою і нав’язувати язливою, це створювало нездорові вібрації, на які сходилися різні мудаки. Вони відчували мою невпевненість в собі, і я була їх легкою здобиччю. Мені довелося позбутися негативних емоцій, які заважали мені щастя знайте. І я перестала залучати лузерів.

6. Я взяла свою самотність.

Колись я страждала від самотності, я вішалася на кожного зустрічного, хто подивуватися на мене. Це, звичайно, привертало неправильних чоловіків, яким було начхати на мене. Тепер я навчилася приймати свою свободу і незалежність, які можна повною мірою відчути лише на самоті. Коли я прийняла, що можу бути одна, я перестала дозволяти недоумкам вторгатися в мій світ.

7. Я зайнялася собою.

В психологічному плані. Я зрозуміла, що проблема в моїх комплексах, невпевненості, низькій самооцінці, і я почала багато читати, щоб зрозуміти, що мені робити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.