Авторські статті

Віталій Портников: УПЦ МП – російська церква, їй немає ніякого діла до України

На Банковій абсолютно не приховували того, що запланували зустріч з священнослужителями УПЦ МП, більше того – відкрито повідомляли про те, що ініціатором виступивши сам президент України Петро Порошенко, адже він вважав своїм обов’язком особисто запропонувати представникам всіх конфесій взяти участь у створенні Єдиної православної церкви в Україні. Не подавши таку пропозицію УПЦ МП, можна було б нарватися потім на звинувачення в свою адресу щодо упередженого ставлення і так далі. Але не сталося, як планувалося, Москва дала відмашку і в УПЦ МП відмовили Президенту у зустрічі, просто проігнорувавши її.

В Українському Домі, де була запланована зустріч, вже проходили підготовчі заходи і лише під вечір стало відомо, що зустрічі не буде. Це вже потім частина священнослужителів всупереч забороні РПЦ все-таки зустрілася з Президентом, де священнослужителі відкрито зізналися, що з Москви надійшло повідомлення з Порошенко не зустрічатися.

Коментуючи інформацію, український політолог, журналіст Віталій Портников зазначив, що він особисто в черговий раз переконався в тому, що УПЦ МП – це не українська, а російська церква. Москва своєю незграбністю взяла і зруйнувала той міф, який сама ж створювала, розповідаючи, що в Україні є вже одна єдина канонічна церква і це УПЦ МП. Насправді вчора стало ясно, що її немає, тому що УПЦ МП байдуже поставилася не до Порошенка, відмовивши йому у зустрічі, і навіть не до автокефалії УПЦ МП продемонструвала, що їй немає ніякого діла до самої України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.