Віталій Портников: УПЦ МП – російська церква, їй немає ніякого діла до України

На Банковій абсолютно не приховували того, що запланували зустріч з священнослужителями УПЦ МП, більше того – відкрито повідомляли про те, що ініціатором виступивши сам президент України Петро Порошенко, адже він вважав своїм обов’язком особисто запропонувати представникам всіх конфесій взяти участь у створенні Єдиної православної церкви в Україні. Не подавши таку пропозицію УПЦ МП, можна було б нарватися потім на звинувачення в свою адресу щодо упередженого ставлення і так далі. Але не сталося, як планувалося, Москва дала відмашку і в УПЦ МП відмовили Президенту у зустрічі, просто проігнорувавши її.

В Українському Домі, де була запланована зустріч, вже проходили підготовчі заходи і лише під вечір стало відомо, що зустрічі не буде. Це вже потім частина священнослужителів всупереч забороні РПЦ все-таки зустрілася з Президентом, де священнослужителі відкрито зізналися, що з Москви надійшло повідомлення з Порошенко не зустрічатися.

Коментуючи інформацію, український політолог, журналіст Віталій Портников зазначив, що він особисто в черговий раз переконався в тому, що УПЦ МП – це не українська, а російська церква. Москва своєю незграбністю взяла і зруйнувала той міф, який сама ж створювала, розповідаючи, що в Україні є вже одна єдина канонічна церква і це УПЦ МП. Насправді вчора стало ясно, що її немає, тому що УПЦ МП байдуже поставилася не до Порошенка, відмовивши йому у зустрічі, і навіть не до автокефалії УПЦ МП продемонструвала, що їй немає ніякого діла до самої України.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. пидар завали

    3

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh