Авторські статті

План Медведчука – знову поділити Україну, протиставити одних громадян до інших, – медіаексперт

Все дуже схоже на те, що так звана опозиція «Опозиційна платформа – За життя» буде робити ставку на дестабілізацію президентських виборів і вибудовувати свою кампанію з прицілом на парламентські вибори. Якщо їх кандидатом таки буде Рабинович, а Бойко вже заявив вчора в ефірі 112-го, що «якщо буде рішення платформи, ми це підтримаємо», фактично давши зрозуміти, що він може відмовитися від участі в президентській кампанії, то ця теза тільки підтвердиться. Адже для всіх очевидно, що Рабинович – не той кандидат, на якого будуть ставити олігархи з цього блоку, і який виграє вибори. Такий популіст потрібен для іншого – розхитувати ситуацію і агітувати проти основних кандидатів, в першу чергу проти Порошенка в тому числі і влади в цілому, а заодно мобілізувати електорат під парламентські вибори. Про це у своєму блозі пише медіаексперт Діана Дуцик.

За її словами, вже зараз риторика представників цієї об’єднаної платформи не просто критична, а істерично критична щодо діючої влади. Більш того, Медведчук знову вводити в інформаційне поле тезу про захист російськомовного населення, отже, будуть використовуватися старі інструменти розділення і протиставлення одних громадян іншим. Цю істерику буде розганяти великий медійний пул: «112 Україна», «NewsOne», «Інтер», очевидно, що до них підключиться «Україна», якщо Ахметов приєднається до цього процесу, плюс можна додати сюди масу регіональних ЗМІ, які просто незадорого куплять на період виборів.

Діана Дуцик зазначає, що у неї виникає питання не стільки в тому, що цьому може протиставити нинішня влада, як питання, а, що цьому може протиставити думаюча громадськість. Тому що велика частина суспільства дійсно задоволена поточним положенням справ з різних міркувань і, на жаль, вона буде вестися на такий популізм, тому що люди вже забули, що ті, хто сьогодні кричать, що нинішня влада розвалила країну, самі довели цю країну до війни. Демократична частина політикуму просто не має морального права так нехтувати цими процесами і продовжувати сваритися – це відкрита дорога для реваншу «опозиціонерів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.