Новини з Австрії

Вісім федеральних земель Австрії виступають проти 1,50 євро зарплати за годину для біженців

Відразу вісім федеральних земель виступають проти вимоги міністра внутрішніх справ Кікля знизити плату за працю для осіб, які шукають притулку, до 1,50 євро в годину. Земельні парламенті вважають, що це зруйнує всю систему.

Плани міністра внутрішніх справ Герберта Кікля щодо зниження плати прохачів притулку з 3 до 5 євро за годину до 1,50 євро зустрічаються з повсюдним неприйняттям з боку керівництва федеральних земель. У спільній заяві проти такого регулювання виступають Бургенланд, Карінтія, Верхня Австрія, Зальцбург, Штирія, Тіроль, Форарльберг і Відень.
«Це парадокс-міністр внутрішніх справ хоче вирішити проблему, якої не існує. Ми не розуміємо, чому він нищить функціонуючу систему «, розкритикував плани міністра член міської ради з соціальних питань Вені Пітер Хакер (SPÖ).

В одній тільки федеральної столиці 400 прохачів притулку в даний час працюють на суспільних роботах, так і інші федеральні землі мають хороший досвід роботи з попередньою моделлю працевлаштування біженців. Особини, які шукають притулку, проводять значно роботу, вносять цінний вклад у суспільство, швидше вчать німецьку і вже готуються до ринку праці під час процедури надання притулку. «Це федеральний уряд витрачає кошти на курси німецької мови і знищує стимули для благодійної діяльності, одночасно скаржачись на кількість осіб, з правом на притулок, мають мінімальний дохід». — каже Хакер.

АПС знаходить критику щодо 1,50-годинної заробітної плати «абсурдною», Вважаючи такі роботи саме суспільно-корисною працею, а не спосіб заробляння на життя, так як біженці держави отримують все необхідне — від квартир до харчування і медичного обслуговування.

Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України