Техно

Маразм міцнішає: LG запатентувала смартфон з трьома селфі-камерами

Змінили тільки камеру. Дизайн смартфона з трьома селфі-камерами нагадує LG V50.

Маразм крепчал: LG запатентовала смартфон с тремя селфи-камерами

Черговий патент має намір отримати компанія LG. На цей раз корпорація запатентувала смартфон з трьома селфі-камерами в кластері надрізів. В основному в патенті були представлені ескізи нового пристрою: на малюнку та діаграмах можна бачити пристрій зі всіх сторін, у нього дійсно є три фронтальні і три основні камери.

Правда, тут не описані функції розробки, що змушує зробити деякі припущення з цього приводу: можливо, що одна камера володіє стандартним об’єднання єктивом, одного наділена надшироким, а третя може взагалі бути датчиком ToF. Втім, послідовність можлива будь-яка.

Варто трохи сказати і про дизайн смартфона. Якщо враховувати всі зовнішні фактори, то нова модель може стати послідовником випущеного пару місяців тому LG V50. Принаймні задня частина пристрою дуже сильно нагадує саме цю модель. Також уважний користувач відзначить окремі клавіші регулювання гучності і виділену клавішу Google Assistant, слот для SIM і microSD. Все насправді нагадує дану модель.

Бачачи такий хід LG, можна сказати тільки «маразм міцнішав», він пов’язаність язаний з величезною конкуренцією на ринку. Все-таки LG донедавна була однією з найбільших виробників, альо розробки конкурентів можуть залишити її далеко позаду себе. Та й славиться компанія в основному побутовою технікою, а телефони LG купують не так добре, як, наприклад, в Samsung, Apple і Xiaomi.

Можна для прикладу розглянути одну з останніх моделей мобільних пристроїв даній компанії: LMQ610NM. Серед його характеристик варто відзначити такі як 5,5-дюймовий екран, захищеність смартфона від фізичних впливів, а також 13-МП камеру і мультифункціональний сканер відбитка пальця. Це, як можна зазначити, непогані показники, але нижче середнього.

На основі цього можна зробити висновок: південнокорейська компанія прагне ступити вперед конкурентів і просунути свої смарфтони. Варто припустити, що патент допоможе розробникам на якийсь час опинитися в центрі уваги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України