Ось так виглядає $3,8 млн готівкою. Фото з затримання податківців

Arsen Avakov

96 мільярдів гривень збитків Україні – Нацполиция і військова прокуратура проводять спільну операцію із затримання фігурантів.

Вісь так виглядає 3,8 мільйона доларів готівкою?

Це тільки ті, що у пана Антипова, затриманого сьогодні в ході найбільшої спільної операції Нацполиции і військової прокуратури було при собі, так би мовити, на «кишенькові витрати»…

Хто такий Антіпов Олександр Миколайович? Сьогодні – громадянин України, затриманий в порядку ст. 208 КК України і очікує рішення суду щодо визначення запобіжного заходу.

У матеріалах ж кримінальної справи він значитися як колишній губернатор Луганської області, а пізніше начальник обласного управління Податкової адміністрації та начальник ГУ Міндоходів.

Що йому і його спільникам (десяткам колішніх чиновників Податкової адміністрації та прокурорам, які повинні були припиняти злочинні схеми) інкримінують? Участь у схемі, розробленій колишнім міністром Хв. Доходів і зборів Клименка – так званих «податкових майданчиках».

По суті, це була схема контролю над усіма конвертаційними центрами в країні, яка дозволяла підприємствам ухилятися від сплати податків на мільярдні суми. Зрозуміло, ці податки все одно платилися, тільки не до держбюджету, а в бюджети державних чиновників – віщих, міністра і його патронів. Але й на місцях, судячи з обшуків, дещо перепадало. Станом на сьогодні встановлена сума збитків від роботи «майданчиків» становить 96 мільярдів гривень. Але слідство ще триває.

Великому кораблю – велике плавання! Сьогодні ми проводимо безпрецедентну за масштабами спільну операцію — силами Нацполиции (Департаменту захисту економіки та КОРД) та військової прокуратури.

В операції задіяно 1700 500 поліцейських і військових прокурорів.

Одночасно проводитися 454 обшуку.

Затримано 25 фігурантів справи, яких, з урахуванням масштабу справи, вертольотами перевозимо в Київ, в спеціальний центр, де їм вручається повідомлення про підозру і звідки вони спрямовуються до суду.

Затримання, обшуки та інші оперативні дії проходять в 15 областях України.

Скільки всього громадян у списку підозрюваних наслідок оприлюднити не дозволяє, як і називати прізвища затриманих до рішення суду.

Я не буду… та й навіщо? Хіба хтось не знає прізвище керівника «Минсдоха» і його заступників – у своїй галузі?:)

А у нас сьогодні чудовий настрій!

Це хороша відповідь на закиди, що «поліція і прокуратура, мовляв, «бере» тільки дрібних сошок, виконавців»… Сьогоднішня операція «варто» 96 мільярдів! Для порівняння: бюджетні асигнування МВС – 44 млрд., МО – 62,1 млрд., Мінсоцполітики – 151,3 млрд. грн. І це при ціні долара не 8, як в 2010-2013…

Просто деякі великі операції вимагають певного часу на підготовку і організацію. Зате потім все відбувається швидко і чітко.

Я дякую співробітників Департаменту захисту економіки НПУ і бійців КОРД за злагодженість і ефективність роботи!

Висловлюю подяку нашим колегам і соратникам – Головній військовій прокуратурі. Сподіваюся, ми також якісно проведемо і подалі слідство, а суди проявляти громадянську мужність)

Працюємо далі.

Вот так выглядит $3,8 млн наличкой. Это только то, что у пана Антипова, было при себе, так сказать, на «карманные расходы»…, – Аваков

Вот так выглядит $3,8 млн наличкой. Это только то, что у пана Антипова, было при себе, так сказать, на «карманные расходы»…, – Аваков

Вот так выглядит $3,8 млн наличкой. Это только то, что у пана Антипова, было при себе, так сказать, на «карманные расходы»…, – Аваков

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh