Авторські статтіЗдоров'я

Порушення лімфосістеми — це важливо знати всім!

У завдання лімфи входити видалення і знешкодження найбільш шкідливих відходів, а також відкачування зайвої рідини з міжклітинного простору тому в судинне русло. Саме в неї скидаються залишки клітин, мікроби, віруси, токсини, кінцеві продукти життєдіяльності клітин, тканин і органів.

Лімфосістема — це свого роду велика і розгалужена каналізація організму. Від того, як правильно функціонує ця система, багато в чому залежить ваш імунітет.

Введемо поняття “дисбалансу ІНЬ/ЯНЬ в організмі” в контексті паразитології та імунітету. У кожної людини в організмі є великий набір різноманітних вірусів, бактерій, грибків. Назвемо все це паразитарної мікрофлорою, яка також має статус ЯН (зовнішнє) в організмі. Імунна система по відношенню до організму має статус ІНЬ (внутрішнє). Таким чином, дисбаланс ІНЬ/ЯНЬ є зміщення рівноваги в системах імунітет/паразити.

Струм лімфи завжди відбувається знизу-вгору. Від пальців рук до грудного лімфатичного протоку, від пальців ніг, до пахових лімфатичних вузлів. У лімфи, на відміну від кровеносно-судинної системи немає свого насоса (серця) і її струм відбувається в основному за рахунок скорочення м язів.

Важливу роль у лімфосістемі виконують клапани, які пропускають лімфу тільки по ходу руху (вгору). Саме тому масаж потрібно робити в напрямку руху лімфи (знизу-вгору), інакше можна пошкодити клапани лімфосістеми.

Вся лімфа проходить через грудну, тобто основну, лімфатичну протока всього лише 6 разів на добу, а повний оборот крові відбувається за 20-25 сек. З віком лімфа просувається по судинах все повільніше, тому що знижується тонус кровоносних судин, так і м’яка м’язова активність людини також знижується.

Лімфовузли виконують роль митниці, де відбувається часткова переробка одних мікроорганізмів іншими, свого роду первинна очистка і нейтирализацяя шкідливих включень.

Із-за хронічної втоми, нестачі енергії, хвороб у людини баланс “імунітет/паразити” (ІНЬ/ЯН) зміщується в бік переважання паразитів. В організмі починається паразитарна інвазія. Організм намагається з цим процесом боротися, виробляє велику кількість імунних захисників. У цій війні паразитів і імунітету утворюється велика кількість “трупів”, які скидаються в “каналізацію”. В такі моменти навали паразитів за лімфосістеме можуть гуляти багато живих паразитів різних мастей і калібрів.

У лімфосістеми є свої “шлюзи” в організмі, через які відбувається скид “сміття” (отрути, токсини, трупи мікробів).

Давайте уважніше розглянємо ці шлюзи:

1. Так як лімфа рухається знизу вгору, першим шлюзом лімфосістеми є у жінок – ПІХВА, у чоловіків – УРЕТРА. Тому при паразитарній інвазії у жінок починають відбуватися запальні процеси та (або) виділення в цій області. Це можуть бути грибки, трихомонади, хламідії, віруси, описторхи.

Більшість жінок і лікарів гінекологів у таких випадках намагаються прибрати наслідок паразитарної інвазії методами локального впливу. Це можуть бути вагінальні таблетки, спринцювання і т. д. Але мало хто з них підходить комплексно до лікування цієї проблеми.

Кілометри грибкових колоній, які живуть у тканинах, печінці, нирках, кишечнику – куди вони зникнуть, якщо ви в піхву вставите протигрибкову таблетку?!

Найчастіше, виходить непогано: три дні виділень немає – а потім починаються знову (молочниця). А що таке МОЛОЧНИЦЯ? – це трупи грибка, які були знищені нашим організмом за допомогою імунних захисників!

Тому боротися треба з ЖИВИМИ грибками і паразитами! А боротися треба тільки такими способами:

  • Піднімаємо загальний імунітет;
  • Наводимо в порядок органи і функціональні системи організму.

Ви не зможете позбавитися від паразитарної інвазії, якщо будете просто мочити паразитів. Це дурний задум. Ви ніколи не зможете вбити всіх паразитів, а якщо не усунена першопричина (не відновлений баланс ІНЬ/ЯН) паразити знову будуть розмножуватися у вашому організмі.

2. КИШЕЧНИК. Якщо у вас дизентерія, виділення слизу з калом – це вірна ознака того, що ваша лімфосістема скидає трупи паразитарної мікрофлори через тисячі лімфовузлів в кишечник.

3. ПОТОВІ ЗАЛОЗИ особливо в пахвових западинах. Те, що людина пітніє — це нормально. Природою так було задумано виводити токсини через піт. Якщо у вас неприємний запах поту, не треба бігти за дезодорантами, які забють ваш шлюз. Потрібно перестати їсти лайно і усунути причину паразитарної інвазії. Антиперспіранти тривалої дії особливо сильно шкодять лімфосистемі. Побризкали, помазали пахвами і отримаєте мастопатію або рак.

4. НІС. Через нього виводиться основна кількість повітряно-крапельної інфекції. Вирізали Аденоїди — вбили свій захисний рубіж!

5. МИГДАЛИНИ — Постійно розпухали, заважали – відрізали – і поховали ще один захисний рубіж!

6. ГОРТАНЬ – Порушення струму лімфи призводить до ларингітів

7. ТРАХЕЯ – розвиток трахеїтів

8. БРОНХИ – бронхіти

9. ЛЕГКІ – пневмонія

У багатьох людей, які відрізали собі мигдалини – розвивається хронічний ларингіт, хронічний фарингіт, з елементами бронхіту. І якщо паразити, трихомонади, лямблії і віруси у нього залишилися – то це буде протікати ще й з астматоїдним або обструктивним компонентом.

На думку деяких лікарів, ПНЕВМОНІЯ завжди супроводжується тромбуванням лімфатичних вузлів, що перешкоджає виходу рідини.

Поряд з великими суглобами знаходяться лімфовузли. Наприклад, під коліном. Якщо у вашій лімфосистемі повно паразитів, запалюються лімфовузли і процес переходити на суглоби і їх синовіальні оболонки. Так розвивається артрит. (Пригадайте, у вас хрустять суглоби?)

У розвитку нейродермітів, псоріазу теж бере участь лімфосистема.

Що потрібно робити, щоб не було проблем пов’язаних з лімфою?

В першу чергу необхідно рух. Далі слід очищення лімфи і усунення запальних процесів в організмі. Якщо ви в даний момент здорові і ведіть рухливий спосіб життя, то вам не варто турбуватися, можете далі не читати цю статтю.

Для прискорення руху лімфи можна робити наступні вправи:

1. Поза берізки. Ноги піднімаємо вгору спираючись на плечі і шию. У цій позі знаходимося максимальна кількість часу, поки не набридне (3-10 хв).

2. Лягайте на підлогу, випрямлені (бажано) у ліктьових і колінних суглобах руки і ноги піднімаєте вгору, перпендикулярно до підлоги. Здійснювати коливальні рухи (струшування) руками і ногами.

Якщо ви сидите на роботі або в іншому місці, де ви не можете собі дозволити повноцінної гімнастики, робіть приховану гімнастику. Часто у офісних працівників виникають застої в області тазу. Посувайте сідницями, щоб покращити рух лімфи і крові в цій області. Також дуже корисно вправи: підтягуєте і розслабляєте анус з певною періодичністю. Це посилює циркуляцію рідин і розвиває тазову діафрагму.

ЛІМФОСИСТЕМУ МОЖНА ГРІТИ І НАКЛАДАТИ КОМПРЕСИ В ОБЛАСТІ СКУПЧЕННЯ ЛІМФОВУЗЛІВ!

Як очистити лімфосистему?

1. Очищення лімфи потрібно робити натщесерце

2. Приймаємо лімфостимуляторм

3. Приймаємо всередину сорбенти (наприклад активоване вугілля). Ви, пам’ятаєте, що другий шлюз у нас – кишечник. Саме там і зустрінуться токсини з лімфи і сорбенти.

4. Відновлюємо нормальну мікрофлору кишечника. (після третього пункту часто відбувається порушення мікрофлори кишечника)

І не забувайте, що гімнастика повинна бути вашим способом життя, а не епізодичним дією, мотивованим переляку від чергового недуги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.