Порушення лімфосістеми — це важливо знати всім!

У завдання лімфи входити видалення і знешкодження найбільш шкідливих відходів, а також відкачування зайвої рідини з міжклітинного простору тому в судинне русло. Саме в неї скидаються залишки клітин, мікроби, віруси, токсини, кінцеві продукти життєдіяльності клітин, тканин і органів.

Лімфосістема — це свого роду велика і розгалужена каналізація організму. Від того, як правильно функціонує ця система, багато в чому залежить ваш імунітет.

Введемо поняття “дисбалансу ІНЬ/ЯНЬ в організмі” в контексті паразитології та імунітету. У кожної людини в організмі є великий набір різноманітних вірусів, бактерій, грибків. Назвемо все це паразитарної мікрофлорою, яка також має статус ЯН (зовнішнє) в організмі. Імунна система по відношенню до організму має статус ІНЬ (внутрішнє). Таким чином, дисбаланс ІНЬ/ЯНЬ є зміщення рівноваги в системах імунітет/паразити.

Струм лімфи завжди відбувається знизу-вгору. Від пальців рук до грудного лімфатичного протоку, від пальців ніг, до пахових лімфатичних вузлів. У лімфи, на відміну від кровеносно-судинної системи немає свого насоса (серця) і її струм відбувається в основному за рахунок скорочення м язів.

Важливу роль у лімфосістемі виконують клапани, які пропускають лімфу тільки по ходу руху (вгору). Саме тому масаж потрібно робити в напрямку руху лімфи (знизу-вгору), інакше можна пошкодити клапани лімфосістеми.

Вся лімфа проходить через грудну, тобто основну, лімфатичну протока всього лише 6 разів на добу, а повний оборот крові відбувається за 20-25 сек. З віком лімфа просувається по судинах все повільніше, тому що знижується тонус кровоносних судин, так і м’яка м’язова активність людини також знижується.

Лімфовузли виконують роль митниці, де відбувається часткова переробка одних мікроорганізмів іншими, свого роду первинна очистка і нейтирализацяя шкідливих включень.

Із-за хронічної втоми, нестачі енергії, хвороб у людини баланс “імунітет/паразити” (ІНЬ/ЯН) зміщується в бік переважання паразитів. В організмі починається паразитарна інвазія. Організм намагається з цим процесом боротися, виробляє велику кількість імунних захисників. У цій війні паразитів і імунітету утворюється велика кількість “трупів”, які скидаються в “каналізацію”. В такі моменти навали паразитів за лімфосістеме можуть гуляти багато живих паразитів різних мастей і калібрів.

У лімфосістеми є свої “шлюзи” в організмі, через які відбувається скид “сміття” (отрути, токсини, трупи мікробів).

Давайте уважніше розглянємо ці шлюзи:

1. Так як лімфа рухається знизу вгору, першим шлюзом лімфосістеми є у жінок – ПІХВА, у чоловіків – УРЕТРА. Тому при паразитарній інвазії у жінок починають відбуватися запальні процеси та (або) виділення в цій області. Це можуть бути грибки, трихомонади, хламідії, віруси, описторхи.

Більшість жінок і лікарів гінекологів у таких випадках намагаються прибрати наслідок паразитарної інвазії методами локального впливу. Це можуть бути вагінальні таблетки, спринцювання і т. д. Але мало хто з них підходить комплексно до лікування цієї проблеми.

Кілометри грибкових колоній, які живуть у тканинах, печінці, нирках, кишечнику – куди вони зникнуть, якщо ви в піхву вставите протигрибкову таблетку?!

Найчастіше, виходить непогано: три дні виділень немає – а потім починаються знову (молочниця). А що таке МОЛОЧНИЦЯ? – це трупи грибка, які були знищені нашим організмом за допомогою імунних захисників!

Тому боротися треба з ЖИВИМИ грибками і паразитами! А боротися треба тільки такими способами:

  • Піднімаємо загальний імунітет;
  • Наводимо в порядок органи і функціональні системи організму.

Ви не зможете позбавитися від паразитарної інвазії, якщо будете просто мочити паразитів. Це дурний задум. Ви ніколи не зможете вбити всіх паразитів, а якщо не усунена першопричина (не відновлений баланс ІНЬ/ЯН) паразити знову будуть розмножуватися у вашому організмі.

2. КИШЕЧНИК. Якщо у вас дизентерія, виділення слизу з калом – це вірна ознака того, що ваша лімфосістема скидає трупи паразитарної мікрофлори через тисячі лімфовузлів в кишечник.

3. ПОТОВІ ЗАЛОЗИ особливо в пахвових западинах. Те, що людина пітніє — це нормально. Природою так було задумано виводити токсини через піт. Якщо у вас неприємний запах поту, не треба бігти за дезодорантами, які забють ваш шлюз. Потрібно перестати їсти лайно і усунути причину паразитарної інвазії. Антиперспіранти тривалої дії особливо сильно шкодять лімфосистемі. Побризкали, помазали пахвами і отримаєте мастопатію або рак.

4. НІС. Через нього виводиться основна кількість повітряно-крапельної інфекції. Вирізали Аденоїди — вбили свій захисний рубіж!

5. МИГДАЛИНИ — Постійно розпухали, заважали – відрізали – і поховали ще один захисний рубіж!

6. ГОРТАНЬ – Порушення струму лімфи призводить до ларингітів

7. ТРАХЕЯ – розвиток трахеїтів

8. БРОНХИ – бронхіти

9. ЛЕГКІ – пневмонія

У багатьох людей, які відрізали собі мигдалини – розвивається хронічний ларингіт, хронічний фарингіт, з елементами бронхіту. І якщо паразити, трихомонади, лямблії і віруси у нього залишилися – то це буде протікати ще й з астматоїдним або обструктивним компонентом.

На думку деяких лікарів, ПНЕВМОНІЯ завжди супроводжується тромбуванням лімфатичних вузлів, що перешкоджає виходу рідини.

Поряд з великими суглобами знаходяться лімфовузли. Наприклад, під коліном. Якщо у вашій лімфосистемі повно паразитів, запалюються лімфовузли і процес переходити на суглоби і їх синовіальні оболонки. Так розвивається артрит. (Пригадайте, у вас хрустять суглоби?)

У розвитку нейродермітів, псоріазу теж бере участь лімфосистема.

Що потрібно робити, щоб не було проблем пов’язаних з лімфою?

В першу чергу необхідно рух. Далі слід очищення лімфи і усунення запальних процесів в організмі. Якщо ви в даний момент здорові і ведіть рухливий спосіб життя, то вам не варто турбуватися, можете далі не читати цю статтю.

Для прискорення руху лімфи можна робити наступні вправи:

1. Поза берізки. Ноги піднімаємо вгору спираючись на плечі і шию. У цій позі знаходимося максимальна кількість часу, поки не набридне (3-10 хв).

2. Лягайте на підлогу, випрямлені (бажано) у ліктьових і колінних суглобах руки і ноги піднімаєте вгору, перпендикулярно до підлоги. Здійснювати коливальні рухи (струшування) руками і ногами.

Якщо ви сидите на роботі або в іншому місці, де ви не можете собі дозволити повноцінної гімнастики, робіть приховану гімнастику. Часто у офісних працівників виникають застої в області тазу. Посувайте сідницями, щоб покращити рух лімфи і крові в цій області. Також дуже корисно вправи: підтягуєте і розслабляєте анус з певною періодичністю. Це посилює циркуляцію рідин і розвиває тазову діафрагму.

ЛІМФОСИСТЕМУ МОЖНА ГРІТИ І НАКЛАДАТИ КОМПРЕСИ В ОБЛАСТІ СКУПЧЕННЯ ЛІМФОВУЗЛІВ!

Як очистити лімфосистему?

1. Очищення лімфи потрібно робити натщесерце

2. Приймаємо лімфостимуляторм

3. Приймаємо всередину сорбенти (наприклад активоване вугілля). Ви, пам’ятаєте, що другий шлюз у нас – кишечник. Саме там і зустрінуться токсини з лімфи і сорбенти.

4. Відновлюємо нормальну мікрофлору кишечника. (після третього пункту часто відбувається порушення мікрофлори кишечника)

І не забувайте, що гімнастика повинна бути вашим способом життя, а не епізодичним дією, мотивованим переляку від чергового недуги.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh