Життя

Що робить жінку емоційно привабливою для чоловіка

Коли ви виливаєте людині на голову негативний вміст свого «емоційного відра», то це зовсім не викликає емпатію, на яку ви розраховуєте. Насправді єдине почуття, що виникає у нього – це… страх.

 

Раніше я завжди буквально зганяла всі свої почуття на партнерів. Як ви здогадуєтеся, щасливіше вони від цього не ставали. Навпаки – почували себе дуже погано, і з моєї вини.

Зізнаюся, я була твердо впевнена в тому, що маю на це повне право. А як же інакше стане легше? Причому як саме я це роблю – мене ніколи особливо не турбувало. Зрештою, це ж почуття, а їх не слід тримати в собі. Ними необхідно з кимось «поділитися»! Чи Не так?

А якщо мої «почуття» були потворними і неприємними для партнера? «Ну, нічого страшного», – думала я. Адже якщо чоловік любити, хіба це не означає, що він повинний підтримувати тобі і завжди бути поруч, коли збираєшся виплеснути відро накопичених емоцій? Хіба не він винен в першу чергу дбати про те, що ти відчуваєш? Хто, як не кохана людина, просто зобов’язаний «розвести хмари руками» і повернути тобі душевну рівновагу?

І чому він не дуже охоче вислуховує тебе, а той мовчить і не відповідає, коли ти потребуєш підтримки? Хіба сильному і «всемогутньому» чоловікові так складно впоратися з почуттями жінки, які її переповнюють?

Ну, не зовсім так.

Коли ви виливаєте людині на голову негативний вміст свого «емоційного відра», то це зовсім не викликає емпатію, на яку ви розраховуєте. Насправді єдине почуття, що виникає у нього – це… страх.

Він насправді відчуває страх, тому що ви робите його відповідальним за свої емоції. Перетворюєте це в його «роботу», з якою він зобов’язаний не просто впоратися, а впорається на відмінно. Можна сказати – зробити «кар’єру» на цій новій «роботі». А в кого з чоловіків є час на все це?

Подібна форма емоційного демпінгу без «фільтрації» абсолютно непродуктивна і не приносить користі, швидше навпаки. Насправді, виходячи з особистого досвіду, можу сказати, що такий спосіб достукатися до когось, щоб тобі заспокоїли і підтримали, дуже шкідливий як для чоловіка, так і для жінки.

Чоловік хоче бути з жінкою, яка вміє брати на себе відповідальність за свої почуття. Адже тільки з такою партнеркою можна ділитися своїми емоціями вільно і без зайвих драм. Тобто природно. А це означає, що жінка повинна володіти своїми почуттями, а не «поливати» чоловіка ядерним «коктейлем» сумбурного негативу.

Отже, жінці потрібно розібратися з цими почуттями та зрозуміти їх, перш ніж ділитися зі своїм чоловіком. Коли вона говорити про почуття, то це повинен бути предметна і конкретна розмова. Тільки в такому випадку партнер сприймає емоції своєю коханою і готовий підтримати її. Адже він сприймає їх, як частину своєї жінки, яка у нього ніяк не асоціюється з негативним «емоційним відром».

Так що, якщо ви хочете емпатії – почніть з себе. Спочатку розберіться в собі, візьміть на себе відповідальність за те, що відчуваєте. І тільки після цього діліться своїми емоціями з партнером. Адже якщо вам погано, ви заплуталися або розгублені, то, повірте, він цього ніяк не винен.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України