Авторські статті

Блогер: нещодавні святкування в церквах УПЦ МП обійдуться країні в кругленьку суму

Популярний український блогер Карл Волох у своєму блозі пише, навіть якщо взяти суто економічний фактор, то продовження карантину через майбутню, приблизно через 2-3 тижню, спалахи коронавіруса після недавніх святкувань у церквах УПЦ Московського патріархату обійдеться країні в кругленьку суму. Це треба розуміти і до цього треба готуватися, адже нічого не відбувається безслідно.

На думку Карла Волоха, осмислення цього могло б призвести до певного розчарування парафіян цієї конфесії в непомильність її ієрархів і тоді можна було б вважати, що ці збитки – плата за прозріння пастви Московського патріархату. Тут важливо зазначити, що саме УПЦ МП не єдиною конфесією, яка не тільки не підтримала загальнодержавний карантин, але і, навпаки, навіть закликала прихожан незважаючи ні на що відвідувати церкви.

Карл Волох підкреслює, питання лише в тому, чому за це має платити вся країна зі своєї кишені? Як би там не було, але продовження карантину – це також продовження певних заборон, які не дадуть економіці хоча б трохи заробити, не кажучи вже про те, що під загрозою подальшого існування виявляться не просто дрібний і середній бізнес, але і цілі підприємства, а отже і тисячі безробітних українців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України