Авторські статтіЗдоров'я

Ось що потрібно робити, щоб не поправлятися після 35 років

Вже давно доведено, що з віком сповільнюється обмін речовин. Особливо гостро ця проблема проявляється після 35 років. Але що ж робити жінкам, які завжди хочуть виглядати бездоганно? Виявляється, для того, щоб відновити обмін речовин, потрібно дотримуватися певних правил.

Справа в тому, що запускаються процеси старіння в організмі, коли порушується робота ендокринної системи. Щоб налагодити обмін речовин, необхідно вести активний і здоровий спосіб життя, також дуже важливо їсти корисні продукти та дотримуватися збалансованого харчування.

Як відновити метаболізм

Але є й окремі правила, дотримуючись яких систематично, ви прискорите свій метаболізм і перестанете так активно набирати зайву вагу.

Щитовидна залоза

Порушення в роботі щитовидної залози відразу ж позначаються на загальному самопочутті людини. Якщо щось йде не так, з’єднання являється відчуття апатії, втоми і депресії. Разом з усім цим знижується лібідо. Неправильне функціонування щитовидної залози позначається і на стані шкіри, викликаючи передчасні ознаки старіння.

Як відновити метаболізм

Щоб не допустити виникнення таких проблем, лікарі-ендокринологи рекомендують приймати йод, вітаміни, які відносяться до груп В і С, і тирозин. У великій кількості ці необхідні речовини містяться в картоплі, помідорах, вівсі, квасолі, редисці, пивних дріжджах, спаржі і морепродуктах.

Статеві залози

Як в жіночому, так і в чоловічому організмі статеві залози відповідають за процеси старіння. У жінок — яєчники, у чоловіків — яєчка. Саме тому лікарі не рекомендують сидіти на строгих дієтах, адже шлюб необхідних елементів дуже негативно відбивається на роботі і стані статевих залоз.
Щоб вони нормально функціонували, необхідно вживати в їжу продукти, які містять вітаміни С і Е.

Наднирники

Вони виділяють секрет, який відповідає за насичення організму енергією. Правильна робота наднирників позитивно впливає на лібідо, м’яка м’язи і, звичайно ж, на метаболізм. Щоб підтримувати їх в тонусі і робочому стані, вживайте в їжу продукти, що містять вітаміни А, С і Е.

Паращитовидні залози

Порушення роботи цих залоз проявляється в підвищеній дратівливості, незрозумілою і неконтрольованої люті і збудження. Щоб паращитовидні залози працювали без збоїв, в організм повинен надходити вітамін D, який міститься в риб’ячому жирі і яєчних жовтках.

Підшлункова заліза

Всі знають про те, що порушення роботи підшлункової залози тягне за собою багато негативних наслідків для нашого організму. З-за проблем з цією залозою може виникнути цукровий діабет. Для профілактики цієї хвороби і для відновлення метаболізму слід вживати глутамінову кислоту, цистин і вітаміни групи В.

Залишайтеся стрункими як можна довше, користуйтеся цими правилами, щоб прискорити метаболізм. Ви будете виглядати набагато молодше, ваша самооцінка підніметься, і покращиться самопочуття

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України