Життя

Ось про що треба пам”ятати, коли в житті все йде не так…

Прочитайте цей текст, і ви зможете поглянути на свої проблеми під іншим кутом!

Вот о чём нужно помнить, когда в жизни всё идет не так…

Бувають у житті періоди, коли здається, що все йде не так, як хотілося б… Чи то серйозні проблеми зі здоров’ям або фінансами, або розлад в сім’ї, конфлікти з дітьми… Як сказавши одного разу Л. Толстой: «Всі щасливі сім’ї щасливі однаково, а кожна нещаслива сім’я нещаслива по-своєму».

Правда в тому, що проблеми є у всіх і завжди, і щастя — це не відсутність труднощів у житті, а вміння мати з ними справу. Незалежно від того, наскільки вам погано чи добре, почніть день з подяки. Подивіться на те, що ви ВЖЕ маєте, замість того, щоб зациклюватися на втрачених можливостях і втрати.

Ось ще кілька важливий нагадувань. Читайте їх кожен раз, коли відчуєте, що хочеться опустити руки:

1. Біль є частиною зростання.

Іноді життя закриває двері, тому що пора рухатися. І це добре, тому що ми часто не починаємо рухатися, якщо обставини не змушують нас. Коли настають важкі часи, нагадуйте собі, що ніяка біль не прибуває без мети. Рухайтеся від того, що заподіює Вам біль, але ніколи не забувайте урок, який вона викладає Вам. Те, що Ви боретеся, не означає, що Ви зазнаєте невдачі. Кожен великий успіх вимагає, щоб була гідна боротьба. Гарне займає час. Залишайтеся терплячими і впевненими. Все налагодиться; скоріше за все не через мить, але в кінцевому підсумку все буде…

Пам”ятайте, що є два види болю: біль, яка заподіює біль, і біль, який зраджує Вас. Коли Ви йдете по життю, замість того, щоб чинити опір їй, дайте їй допомогти Вам рости.

2. Все в житті є тимчасовим.

Завжди, коли йде дощ ти знаєш, що він закінчиться. Кожен раз, коли Вам заподіюють біль, рана заживає. Після темряви завжди з’являється світло – Вам нагадує про це щоранку, але тим не менше Ви часто забуваєте і вважаєте, що ніч триватиме завжди. Цього не буде. Ніщо не триває вічно.

Таким чином, якщо все добре прямо зараз, насолоджуйтеся цим. Це не буде тривати вічно. Якщо все погано, не хвилюйтеся, тому що це теж не буде тривати вічно. Те, що життя не легка в даний момент, не означає, що Ви не можете сміятися. Те, що турбує Вас, не означає, що Ви не можете посміхнутися. Кожен момент дає Вам новий початок і нове закінчення. Кожну секунду Ви отримуєте другий шанс. Вам дають шанс, а Ви просто повинні використовувати його.

3. Хвилювання і скарги нічого не змінять.

Ті, хто скаржаться більше всіх, домагаються менше всіх. Завжди краще спробувати зробити щось більше і потерпіти невдачу, ніж спробувати нічого не зробити і досягти успіху. Ніщо не закінчено, якщо Ви програли; все закінчено, якщо Ви в дійсності тільки скаржитеся. Якщо Ви вірите у щось, продовжуйте намагатися. Не дозволяйте тіням минулого затьмарювати Ваше майбутнє. Сьогоднішні скарги на вчора не зроблять завтра більш яскравим. Дозвольте того, що Ви знаєте, поліпшити ті, як Ви живете. Вносьте зміни і ніколи не озирайтеся назад.

І незалежно від того, що станеться в кінцевому рахунку, пам “ятайте, що справжнє щастя починає прибувати тільки тоді, коли Ви припиняєте скаржитися на Ваші проблеми і починаєте бути вдячними за всі ті проблеми, яких у Вас немає.

4. Шрами є символами Вашої сили.

Ніколи не соромтеся шрамів, залишених Вам життям. Шрам означає, що болю більше немає, і рана затягнулася. Це означає, що Ви перемогли біль, витягли урок, стали сильнішими і просунулися. Шрам є татуюванням тріумфу. Не дозволяйте Вашим шрамами тримати Вас в заручниках. Не дозволяйте їм змушувати Вас жити в страху. Ви не можете змусити шрами зникнути, але Ви можете змінити спосіб, яким Ви бачите їх. Ви можете почати розглядати свої шрами як ознака сили.

Рюмі одного разу сказав: “Рана є місцем, де Світло входить до Вас”. Ніщо не може бути ближче до правди. З страждання з’явилися найсильніші душі; найвпливовіші люди в цьому великому світі позначені шрамами. Подивіться на свої шрами на гасло: “ТАК! Я ЗРОБИВ ЦЕ! Я вижив, і у мене є шрами, щоб довести це! І тепер у мене є шанс стати ще більш сильним”.

5. Кожна невелика боротьба є кроком вперед.

В житті терпіння не в очікуванні; воно в здатності зберігати гарний настрій, наполегливо працюючи на Ваші мрії, в усвідомленні того, що робота варта того. Тому, якщо Ви збираєтеся спробувати, йдіть до кінця. Інакше в старті немає ніякого сенсу. Це може означати втрату стабільності і комфорту на деякий час, і, можливо, навіть Вашого розуму. Це може означати не є то, що Ви звикли, чи не спати стільки, скільки Ви звикли, протягом багатьох тижнів поспіль. Це може означати зміну Вашої зони комфорту. Це може означати жертвування відносинами і всім, що Вам знайоме. Це може означати появу насмішок. Це може означати появу часу, який Ви проведете в самоті. Самотність, тим не менш, є подарунком, який робить багато речей можливими. Це дає Вам простір, в якому Ви потребуєте. Все інше — тест на Вашу витримку, на те, наскільки Ви дійсно хочете досягти мети.

І якщо Ви захочете цього, Ви зробите це, незважаючи на невдачі і розбіжності. І кожен крок Ви будете почувати себе краще, ніж Ви можете уявити. Ви зрозумієте, що боротьба — не перешкода на шляху, це — шлях. І він вартий того. Тому, якщо Ви збираєтеся спробувати, йдіть до кінця. Немає кращого почуття у світі … немає кращого почуття, ніж знання, що це означає бути ЖИВИМ.

6. Заперечність інших людей не є Вашою проблемою.

Будьте впевнені, якщо погане оточує Вас. Посміхайтеся, коли інші спробують перемогти Вас. Це — легкий спосіб підтримати власний ентузіазм. Коли інші люди будуть говорити про Вас погано, продовжуйте бути собою. Ніколи не дозволяйте чиїм-небудь розмовам змінювати людину, якою Ви є. Ви не можете приймати все занадто особисто, навіть якщо це здається особистим. Не думайте, що люди роблять щось то через Вас. Вони роблять щось через себе.

Насамперед, ніколи не міняйтеся для того, щоб справити враження на когось, хто говорить, що Ви не досить гарні. Міняйтеся, якщо це робить Вас краще і веде Вас до більш яскравого майбутнього. Люди будуть говорити незалежно від того, що Ви робите або як добре Ви робите це. Хвилюйтеся про себе перш, ніж Ви будете хвилюватися про те, що інші думали. Якщо Ви вірите у щось, не бійтеся боротися за це. Велика сила прибуває з подолання неможливого.

Всі жарти в сторону, Ваше життя тільки одне. Тому робіть те, що робить Вас щасливими і будьте з тими хто змушує Вас посміхатися.

7. Те, що призначається, щоб бути, в кінцевому рахунку БУДЕ.

Справжня сила прибуває, коли Ви, замість того, щоб кричати і скаржитися, віддаєте перевагу посміхатися і цінувати життя. Є благословення, приховані в кожній боротьбі, з якою Ви стикаєтеся, але Ви повинні бути готові відкрити серце і розум, щоб побачити їх. Ви не можете змусити речі відбуватися. Ви можете тільки намагатися. У певний момент Ви повинні відпустити і дозволити тому, що призначається, трапитися.

Любите Ваше життя, довіряйте Вашій інтуїції, ризикуйте, втрачайте і знаходите щастя, вивчайте через досвід. Це — довга поїздка. Ви повинні припинити хвилюватися, задаватися питаннями і сумніватися в будь-який момент. Смійтеся, живіть в кожен момент життя і насолоджуйтеся життям. Ви можете не знати точно, куди Ви малі намір піти, але Ви в кінцевому рахунку прибудете туди, де Ви повинні бути.

8. Найкраще, що Ви можете зробити, продовжувати рухатися.

Не бійтеся розсердитися. Не бійтеся полюбити знову. Не дозволяйте тріщинам у своєму серці перетворюватися в рубці. Зрозумійте, що сила збільшується щодня. Зрозумійте, що хоробрість красива. Знайдіть у Вашому серці те, що примушує інших посміхатися. Пам”ятайте, що Ви не потребуєте в багатьох людей у своєму житті, тому не прагніть мати більше «друзів». Будьте сильні, коли буде важко. Пам”ятайте, що всесвіт завжди робить те, що є правильним є. Визнавайте, коли Ви будете неправі і виймайте уроки з цього. Завжди озирайтеся назад і дивіться, чого Ви досягли, і пишаєтеся собою. Не змінюйтесь ні для кого, якщо Ви не хочете. Робіть більше. Пишіть розповіді. Робіть фотографії. Пам”ятайте про моменти і способи, якими Ваші улюблені дивляться на Вас.

Просто продовжуйте бути СОБОЮ. Продовжуйте рости. Продовжуйте рухатися.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.