Життя

Ось яке порно люблять жінки

Ось де потрібно шукати їх і яким воно має бути, на думку жінок 😏

Вот какое порно любят женщины

Більшість “полуничок” створюється чоловіками і для них. Полуничні сайти можуть бути страшними, особливо коли намагаються показати вам те, що адресоване для «самців» і «задихаєтеся», зневірившись знайти те, що хочете. На щастя, існують ресурси, де все ще можна знайте «перчик» за смаком. Але де його шукати і яким воно має бути, на думку жінок? Ось що вони говорять з цього приводу:

Вот какое порно любят женщины

«Я захоплююся дівочим «джемом», але я не лес-бі. Крім того, я шукаю дивних людей, які займаються дивним зляганням, тому мені підходить такий сайт, як Crash Pad».

Вот какое порно любят женщины

«We Love Good S-x!»

Вот какое порно любят женщины

«Як не дивно, я ніколи не відчувала потреби і бажання дивитися полуничку, якщо тільки не була у відносинах. В самоті уява творить чудеса, але закоханість якось обмежує мою здатність фантазувати. Коли я дивлюся полуничку, я насолоджуюся гей-полуничкою або БДСМ жіночої статі. Мені подобаються сцени, які відображають гру влади і вразливість. Я рекомендую kink.com якщо вам цікавий БДСМ».

Вот какое порно любят женщины

«Мені подобається ніжна полуничка, тому що вона менш жорстка. Іноді це просто сторінка в tumblr, на подобу Dicks For Girls, чи сайти на кшталт Bright Desire, а іноді це гарячі фотографії».

Вот какое порно любят женщины

«Мені подобається ця справа втрьох, де жінки беруть на себе ініціативу. Мені також подобаються відеоролики, присвячені оральним пестощам жінок. Я також люблю відвідувати сайти, в яких є попередній перегляд роликів. Таким чином, ви можете визначити, чи варто це дивитися чи ні».

Вот какое порно любят женщины

«Був час, коли я дивилася багато безкоштовної полунички на x-tube, хоча воно було виключно гей-спрямованості. Я завжди вважала гей-злягання дійсно збудливим. Але потім я зрозуміла, що ці фільми насичені штампами, нереальністю і іноді рассизмом. Так що тепер я не дивлюся його».

Вот какое порно любят женщины

«Я дивлюся полуничку. Я роблю це на бюджет магістратури, і можу дивитися його скільки завгодно і коли завгодно. Щодо типу, 90% роликів – це з двома людьми. Я тяжію до фільмів за межами будинку, але не обов’язково до публічного вуайеризму. Мені не подобається стикатися зі сценами насильства або незгоди, і я не люблю гей-фільми».

Вот какое порно любят женщины

«Я люблю дивитися ласки утрьох з двома чоловіками. Спостерігаючи за тим, як дві жінки прикидаються, що кидаються на піжона, я почуваю себе нерозумно, але бачитиі, як двоє чоловіків кидаються на жінку, — це дуже пікантно».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.