Ось яке порно люблять жінки

Ось де потрібно шукати їх і яким воно має бути, на думку жінок 😏

Більшість “полуничок” створюється чоловіками і для них. Полуничні сайти можуть бути страшними, особливо коли намагаються показати вам те, що адресоване для «самців» і «задихаєтеся», зневірившись знайти те, що хочете. На щастя, існують ресурси, де все ще можна знайте «перчик» за смаком. Але де його шукати і яким воно має бути, на думку жінок? Ось що вони говорять з цього приводу:

Вот какое порно любят женщины

«Я захоплююся дівочим «джемом», але я не лес-бі. Крім того, я шукаю дивних людей, які займаються дивним зляганням, тому мені підходить такий сайт, як Crash Pad».

Вот какое порно любят женщины

«We Love Good S-x!»

Вот какое порно любят женщины

«Як не дивно, я ніколи не відчувала потреби і бажання дивитися полуничку, якщо тільки не була у відносинах. В самоті уява творить чудеса, але закоханість якось обмежує мою здатність фантазувати. Коли я дивлюся полуничку, я насолоджуюся гей-полуничкою або БДСМ жіночої статі. Мені подобаються сцени, які відображають гру влади і вразливість. Я рекомендую kink.com якщо вам цікавий БДСМ».

Вот какое порно любят женщины

«Мені подобається ніжна полуничка, тому що вона менш жорстка. Іноді це просто сторінка в tumblr, на подобу Dicks For Girls, чи сайти на кшталт Bright Desire, а іноді це гарячі фотографії».

Вот какое порно любят женщины

«Мені подобається ця справа втрьох, де жінки беруть на себе ініціативу. Мені також подобаються відеоролики, присвячені оральним пестощам жінок. Я також люблю відвідувати сайти, в яких є попередній перегляд роликів. Таким чином, ви можете визначити, чи варто це дивитися чи ні».

Вот какое порно любят женщины

«Був час, коли я дивилася багато безкоштовної полунички на x-tube, хоча воно було виключно гей-спрямованості. Я завжди вважала гей-злягання дійсно збудливим. Але потім я зрозуміла, що ці фільми насичені штампами, нереальністю і іноді рассизмом. Так що тепер я не дивлюся його».

Вот какое порно любят женщины

«Я дивлюся полуничку. Я роблю це на бюджет магістратури, і можу дивитися його скільки завгодно і коли завгодно. Щодо типу, 90% роликів – це з двома людьми. Я тяжію до фільмів за межами будинку, але не обов’язково до публічного вуайеризму. Мені не подобається стикатися зі сценами насильства або незгоди, і я не люблю гей-фільми».

Вот какое порно любят женщины

«Я люблю дивитися ласки утрьох з двома чоловіками. Спостерігаючи за тим, як дві жінки прикидаються, що кидаються на піжона, я почуваю себе нерозумно, але бачитиі, як двоє чоловіків кидаються на жінку, — це дуже пікантно».

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh