Авторські статті

Ілон Маск за допомогою твіту відкрив нову еру ціноутворення в енерегетиці

Справа в тому, що віце–президент Tesla з енергетичних продуктів Ліндон Райв (він же кузен Маска) заявив, що за допомогою свого Powerwall 2 компанія може побудувати досить ємну промислову батарею, яка вирішить проблеми енергопостачання в Південній Австралії. І на це знадобиться не більше 100 днів!!

Всі здивувалися, а особливо засновник великої компанії Atlassian Майк Кенон–Брукс, який твітнув буквально наступне: “Ліндон і Ілон, наскільки серйозно ви говорите? Якщо я зможу знайти гроші на реалізацію проекту (і домовитися з політиками), ви зможете гарантувати 100 МВт за 100 днів?”

Через кілька годин Ілон твітнув зворотнє: “Tesla встановить і запустить систему протягом ста днів з моменту підписання контракту, а якщо ну встигнемо — проект за наш рахунок. Для вас це досить серйозно?” Майк схоже мало не задихнувся від такого нахабства, в хорошому сенсі, і відповів: “Легенда! Ти напарник. Дай мені 7 днів, щоб спробувати розібратися в політиці і фінансуванні. DM мені потрібні для 100MW, вартість і ставки партнерів!”

Далі крутіше. Вже сенатор Південної Австралії Сара Хансон–Янг запропонувала Маску обговорити його пропозицію!

Не менш епічне продовження.

З коментарів: “На запит рейто Маск там же відповідає “$250 за КВт/год” та на подальше питання про те, глобальні це ціни чи ні, Маск відповідає, що Тесла за відкрите ціноутворення та що це ціни для будь-якого замовника, за винятком доставки, робочої сили і місцевих податків.”

Такого в історії ще не було! Проект такого масштабу з відкритими цінами!

Страшно уявити скільки босів енергетичних компаній по всій Європі занедужало з серцевими нападами. Кінець ери каламутних глобальних проектів?

І все це твітами!! В який час живемо! Ілон красава!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.