Ілон Маск за допомогою твіту відкрив нову еру ціноутворення в енерегетиці

Справа в тому, що віце–президент Tesla з енергетичних продуктів Ліндон Райв (він же кузен Маска) заявив, що за допомогою свого Powerwall 2 компанія може побудувати досить ємну промислову батарею, яка вирішить проблеми енергопостачання в Південній Австралії. І на це знадобиться не більше 100 днів!!

Всі здивувалися, а особливо засновник великої компанії Atlassian Майк Кенон–Брукс, який твітнув буквально наступне: “Ліндон і Ілон, наскільки серйозно ви говорите? Якщо я зможу знайти гроші на реалізацію проекту (і домовитися з політиками), ви зможете гарантувати 100 МВт за 100 днів?”

Через кілька годин Ілон твітнув зворотнє: “Tesla встановить і запустить систему протягом ста днів з моменту підписання контракту, а якщо ну встигнемо — проект за наш рахунок. Для вас це досить серйозно?” Майк схоже мало не задихнувся від такого нахабства, в хорошому сенсі, і відповів: “Легенда! Ти напарник. Дай мені 7 днів, щоб спробувати розібратися в політиці і фінансуванні. DM мені потрібні для 100MW, вартість і ставки партнерів!”

Далі крутіше. Вже сенатор Південної Австралії Сара Хансон–Янг запропонувала Маску обговорити його пропозицію!

Не менш епічне продовження.

З коментарів: “На запит рейто Маск там же відповідає “$250 за КВт/год” та на подальше питання про те, глобальні це ціни чи ні, Маск відповідає, що Тесла за відкрите ціноутворення та що це ціни для будь-якого замовника, за винятком доставки, робочої сили і місцевих податків.”

Такого в історії ще не було! Проект такого масштабу з відкритими цінами!

Страшно уявити скільки босів енергетичних компаній по всій Європі занедужало з серцевими нападами. Кінець ери каламутних глобальних проектів?

І все це твітами!! В який час живемо! Ілон красава!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh