Здоров'я

Ось чому жінки в Китаї не хворіють на рак грудей! Причиною захворювання може бути продукт, який ми вважаємо корисним

Джейн Плант була відомим професором в області геохімії, люблячою дружиною і матір’ю, коли в 1987 році у неї несподівано виявили рак грудей. Здавалося б, її щаслива і продуктивна життя закінчилася. У жінки 4 рази траплялися рецидиви, проте Джейн не хотіла здаватися і боролася з хворобою усіма можливими методами. Чоловік Джейн, також відомий науковець, на той момент працював в Китаї. Разом зі своїми колегами він зробив дивовижне відкриття, яке пролило світло на ті, чому жінки в Китаї не хворіють на рак грудей. Чудова методика, яку розробили подружжя, допомогла Джейн врешті-решт перемогти рак!

Потрібно зауважити, що відкриття вчених до цих пір є предметів багатьох суперечок і дискусій. Тому лише вам вирішувати, чи застосовувати цю методику на собі.

«Довгий час я не могла зрозуміти, чому китайські жінки не хворіють на рак грудей. Коли я сама зіткнулася з цим захворювання, я вирішила вивчити це питання як можна більш детально, – говорить Джейн Плант. — Ми з колегами намагалися знайти цьому логічне пояснення, вивчаючи їх повсякденне життя, фізичні навантаження і раціон харчування. Спочатку нашу увагу привернув той факт, що в раціоні китайських жінок було дуже мало жиру – 14%, у порівнянні з 36%, які містить західноєвропейська дієта. Тім не менш, це пояснення не підходило нам. По-перше, немає ніяких даних, що підтверджують, що підвищений вміст жирів у раціоні підвищує ризик розвитку раку. А по-друге, сама я все життя дотримувалася дієти з низьким вмістом жирів.

Продукт, якого немає в раціоні китайців

Але одного разу комусь із моїх колег в голову прийшла чудова ідея: «Китайці не вживають молокопродуктів!» Коли ми задумалися над цим, ми відчули, що наближаємося до справді великого відкриття! Нарешті все почало ставати на свої місця!

Я була вражена. Як виявилося, молоко і молокопродукти були причиною більшості алергій. Не дивно, адже 70% населення планети не переносять молочний цукор – лактозу. Перш ніж мені діагностували рак грудей, я вживала багато молока: йогурти, кислого молока, сир і сир. По правді кажучи, це був мій основне джерело білка! Наші лікарі вважають  молокопродукти дуже корисними для здоров я, але китайці зовсім не поділяють нашої любові до молочної їжі. Вони не їдять навіть сиру і морозиво!

У 1989 році дослідження показало, що йогурт може бути причиною раку яєчників!

Доктор Даніель Краммер з Гарвардського університету обстежив сотні жінок з цим діагнозом і уважно вивчав їх раціон харчування. Після цього відкриття я повністю відмовилася від всіх продуктів, що містять молоко. Я раптом усвідомила, що ми використовуємо молоко в багатьох стравах – бісквіти, випічка, маргарин, соєві продукти, готові супи містять молоко в більшій чи меншій мірі.

Пухлина зникла через 6 тижнів після того, як я відмовилася від молокопродуктів!

Після того, як я відмовилася від молокопродуктів, пухлина, яку не змогла побороти хіміотерапія, зменшилася за кілька днів. Це здавалось неймовірним! Через два тижню після іншого курсу хіміотерапії пухлина на шиї почала свербіти, потім стала м’якою, потім зменшилася, а з часом зовсім зникла!

Лікарі не вірили своїм очам, але всі обстеження підтверджували – пухлина не просто була пригнічена, вона зникла зовсім! І це через 6 тижнів після того, як я повністю відмовилася від молокопродуктів.

Звичайно, більшість лікарів дуже скептично ставляться до мого відкриття. Однак для мене зв’язок між раком грудей і вживанням молокопродуктів також очевидна, як зв’язок між раком легенів і курінням. Відмова від молока не лише вилікував мене від раку, але і налагодив мій гормональний баланс. Тому якщо вам все ще важко повірити, що цей спосіб діє – подивіться на мене. Я – живе підтвердження цього!»

Історія цієї жінки перевертає всі уявлення про здорове харчування. А що ви думаєте з цього приводу? Чи варто відмовлятися від молокопродуктів, щоб зберегти здоров’я?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.