Вірус поширюється через оновлення Firefox

Більшість інтернет-користувачів так чи інакше знайомі з поняттям “троян”. Не так давно був виявлений один з них, називається він Kovter, який розповсюджується під виглядом звичайного оновлення для браузера Firefox.

Спочатку цей троян шукав різні лазівки для того, щоб проникнути в систему і залишитися непоміченим. Тепер же просунуті користувачі змогли виявити, що вірус може використовуватися, як шифрувальник, хоча раніше він лише ховався в системі і надавав користувачеві потік реклами.

Розносився троян під виглядом звичайного оновлення браузера, тому побачивши новину про його необхідність, люди не замислюючись дозволили вірусу проникнути на їх жорсткий диск, де той зміг непомітно прописатися. Звідти він вже міг маскувати себе від антивірусних програм, встановлювати інші шкідливі програми і забивати трей марними процесами.

Вірус значно еволюціонував з моменту свого народження, тому тепер вимагає ще більших зусиль для його вилучення з зараженої системи.

Розробники браузера Firefox настійно рекомендують використовувати лише оригінальну процедуру оновлення, надається самим браузером, а не на сторонніх сайтах.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh