Війна РФ проти України

Вірте в своє військо, вірте в свого солдата: Відійшов у вічність легендарний комбат – Андрій Гергерт, псевдо “Червень”

Сьогодні 1 серпня відійшов у вічність легендарний комбат – Андрій Гергерт, більш відомий за псевдо «Червень». Друзі називали його «сильним духом»

До війни працював ветеринаром. У Андрія залишилися дружина і четверо дітей.

Своїм прикладом Андрій показав, що військовими не народжуються, ними стають. Захисник – це не професія, це бажання захищати найцінніше і велика любов до найріднішого.

Нагадаємо: 19 липня за час російсько-української війни загинуло вісімнадцять Героїв

Довгий час Андрій боровся з важкою хворобою – онкологією. Лікування в Україні та Австрії не допомагало.

У 2014 після Революції Гідності Андрій пішов добровольцем на фронт. Він був командиром 8-го батальйону “Аратта“, заступником командира Українською Добровольчої армії.

Нагадаємо: Другий раз в історії України звання генерала присвоєно жінці

Андрієві було 42 роки.

Вічна пам’ять!

https://www.facebook.com/govoryt.velykyi.LVIV/videos/317881026024596/

Ось що повідомив у себе на сторінці Петро Порошенко :

Ми до останнього сподівалися на диво.

Легендарний комбат Червень не один рік на фронтах українсько-російської війни дивився смерті в лице, і вона завжди відступала. І хоча Андрій довго хворів і боровся, сумна звістка пролунала, неначе грім серед ясного неба.

Нагадаємо: Микола Ілін – військовий медик, якого вбито ворогом на сході України під час евакуації загиблого військовослужбовця

У це неможливо повірити. Хоча б тому, що ми віримо в інше — Герої не вмирають. Знаємо це ще з часів Майдану. Прямо звідти Андрій вирушив на Схід боронити Україну. Він — один із лідерів добровольчого руху, командир підрозділів «Правого сектору» та УДА. Він легенда, яка назавжди залишиться з нами.

Мав честь бути з ним знайомим, бачитися і слухати його поради. Мої глибокі співчуття родині і побратимам Андрія Гергерта. Слава Україні! Героям слава таким, як комбат Червень.

Царство небесне тобі, Андрію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України