16 липня відбудеться всесвітнє віртуальне паломництво до Люрду

16 липня, в річницю останнього об’явлення Матері Божої св. Бернадетті Субірус, марійський санктуарій у Люрді організовує всесвітнє віртуальне паломництво до гроту об’явлень. Цього дня передбачено 15 годин телевізійної та інтернет-трансляції.

Це реакція на ситуацію, що виникла в санктуарії внаслідок епідемії. Щороку туди приїжджають 3 млн паломників,серед них 50 тис. хворих та неповносправних, якими опікується 100 тис. волонтерів. Цього року майже всі ці люди не зможуть приїхати до Люрду. І саме з думкою про них санктуарій готує цю унікальну ініціативу. Таким чином віруючі у всьому світі зможуть долучитися до Євхаристії, Вервиці в гроті, а також до традиційної процесії зі свічками. Передбачені свідчення та програми, що демонструють різні аспекти місії цього санктуарію.

У зв’язку з епідемією і санктуарій і все місто Люрд, що живуть значною мірою від прибуття паломників, опинилися в дуже складні ситуації. Цього року паломницький рух дуже обмежений. Санктуарій, в якому працюють 320 осіб, за оцінками, втратить через епідемію 8 млн євро. Попри ці проблеми, він не відмовляється від своєї духовної місії і тому намагається досягти паломників цим нетрадиційним способом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh