Авторські статтіТехно

Випуск нової моделі Alfieri від Maserati відкладений на невизначений термін

Випуск обіцяного Maserati купе і кабріолета Alfieri може не відбутися. Причиною тому послужив перегляд політики компанії і переорієнтація на виробництво інших моделей.

Вперше Alfieri була представлена на виставці в Женеві в 2014 році. Там вона справила враження і зацікавила безліч відвідувачів. Ще тоді представники Maserati говорили про те, що випуск машини буде проводитись ближче до 2018 року у вигляді купе і кабріолета.

Але пройшло всього два роки, а питання про те, чи буде випускатися Alfieri вже стоїть гостро. Причиною тому послужила заява глави Alfa Romeo і Maserati Гаральда Вестера про те, що на даний момент компанія переглядає свої плани і робить акцент на створення і роботу з іншими моделями – GranTurismo і GranCabrio, які знаходяться вище ніж Alfieri. Така зміна політики компанії серйозно підриває випуск обіцяного до 2018 Alfieri.

Також відомо, що Maserati працює над створенням нових моделей при створенні власних деталей, у тому числі двигунів Ferrari, які будуть модернізуватися. З слів фахівців, це свідчить про те, що компанія не тільки готується представити щось нове і потужне, але і про те що проект з Alfieri може бути закритим.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України