Випуск нової моделі Alfieri від Maserati відкладений на невизначений термін

Випуск обіцяного Maserati купе і кабріолета Alfieri може не відбутися. Причиною тому послужив перегляд політики компанії і переорієнтація на виробництво інших моделей.

Вперше Alfieri була представлена на виставці в Женеві в 2014 році. Там вона справила враження і зацікавила безліч відвідувачів. Ще тоді представники Maserati говорили про те, що випуск машини буде проводитись ближче до 2018 року у вигляді купе і кабріолета.

Але пройшло всього два роки, а питання про те, чи буде випускатися Alfieri вже стоїть гостро. Причиною тому послужила заява глави Alfa Romeo і Maserati Гаральда Вестера про те, що на даний момент компанія переглядає свої плани і робить акцент на створення і роботу з іншими моделями – GranTurismo і GranCabrio, які знаходяться вище ніж Alfieri. Така зміна політики компанії серйозно підриває випуск обіцяного до 2018 Alfieri.

Також відомо, що Maserati працює над створенням нових моделей при створенні власних деталей, у тому числі двигунів Ferrari, які будуть модернізуватися. З слів фахівців, це свідчить про те, що компанія не тільки готується представити щось нове і потужне, але і про те що проект з Alfieri може бути закритим.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh