Авторські статтіТехно

Винахідник року: Фізик зняв відео всередині живого організму

У 2018 році комісія Європейського патентного відомства назвала винахідником року Дженса Фрема. Він є фізиком, завдяки якому у лікарську практику увійшла магнітно-резонансна томографія. Крім того, завдяки Дженсу Фрему вчені змогли знімати внутрішні органи людини зі швидкістю до 100 кадрів в секунду.

Варто відзначити, що Дженс Фрем не винайшов МРТ, що відбулося в 1973 році. Фізик з колегами в 1985 році витворили методику швидкої експозицією і малим кутом відхилення, що дозволяє робити фотографії в 100 разів швидше. Замість сканування МРТ, яке проходило кілька годин, лікарі навчилися вивчати мозок пацієнта дуже швидко.

Изобретатель года: Физик снял видео внутри живого организма

Через кілька місяців після винаходу Фрема великі світові бренди почали виробляти перші томографи, але відбувалося це без дозволу фізика. Тому вчений 7 років судився з брендами і виграв справу. Всього компанії виплатили 155 мільйонів євро, які витрачаються на науку. Завдяки Фрему кожну секунду лікарі роблять 3 томограми.

 

Попит на томограми зростає кожен рік, як, відповідно, і виплати вченим. Зараз же завдяки цим грошам Фрем і його група дослідників вдосконалили технологію. Тепер завдяки новому методу можна знімати відео людських органів з частотою 100 кадрів в секунду. Новинка володіє великим ступенем деталізації, із-за чого можна розглянути кожен процес тіла людини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.